Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

Chaostaki hergün gerçekleşen emek hırsızlığı

Merhaba,

Chaoslara düzenli giren biri olarak her chaos en az bir kişi birinin hakkına girerek koxp ile mavi alıyor.(Ben elle rahat mavi alıyorum 3 accountumda sirius chaos sıralamasında ilk 30da benim için farkeden bişey yok.)4 gündür pazar serverinde aynı koxper mavi alıyor hala ban yemedi) hiç bir şekilde engellenebilme ihtimali yok mu bu meretin? Bunlar her zaman hak yemeye devam mı edecek merak ediyorum sadece engellemenin hiçbir yolu yokmu?

Senior Member
    Kardeşim ben seni tanıyorum seninle çok chaos larda denk geldik.Bende sinir oluyorum bi sürü video çekip reportladım ama konular halen bekliyor cr de.S1 de her gün chaosuma 2 şer 3 er k0xper denk geliyor ki bunların en az 2 si mavi alıyor zaten 18 kişi başladığımız chaosu 12-13 kişi zor bitiriyoruz bazen 11 kişi bitiriyoruz inş bi çözüm bulunur

Senior Member
    ben gerçekten üzülüyorum o alamayan 1-2 kişi belki char diziyor emekle birşeyler yapmaya çalışıyor ama buna izin verilmiyor

Junior Member
    adamlar confirmi beklemeden kalkıyor, 100 metreden vuruyorlar her gün aynı terane. 3 5 değil kaç tane var hangi birini reportlayacaksın?

Senior Member
    tamamen katılıyorum sana şimdi saçma sapan yorumlar gelmeye başlar kötü oynuyorsun ağlıyorsun o yüzden diye onları yazanların coğu da koxper tpt zaten benim görüşüm şu bunu aylardır söylüyorum np sınırlaması yada lwl sınırlaması gibi şeyler gelebilir artık günümüz de knight online de 80 lwl kasmak bile max 1 hafta sürüyor 75 lvl sınırı gelebilir yada 5k 10k np sınırlaması gelebilir en azından 1 lwl 0 np ile koxperler rahatlıkla giriş yapamayacaklardır

Senior Member
    Bu chaoslarda tpt bariz ancak bir de bıcak atma-ayak kırma-ice zehir skillerini elle attıktan sonra düz vuruş+seri skill comboyu mouse scripte bağlayanlar var. Zaten bu her chaosta mavi alıyorum diyenlerin %99'u bu şekilde alıyor. 20 dk boyunca o nasıl bilek ki her defasında sektirmiyor her defasında el düşürüyor?

Birazdan yetkililerden cevap gelir : '' Hile kullanımından şüphelendiğiniz kişileri report edebilirsiniz.''

Maalesef yapımcı/yayıncı firma chaos konusundaki sıkıntılara karşı kulaklarını tıkamış durumda. Report/ban seçeneğinin chaos hilelerine karşı hiçbir etkisi yok. O bahsettiğin adam banlansa bile çoktan kazanacağını kazanmış oluyor. 3-4 günde banlanmadan 10 tane mavi kutu alsa bile zaten 100 tl cepte. Chaos koxperlerini bitirmenin tek yolu chaosa np veya lwl sınırı getirmek, bunun başka bir yolu yok. Adamları anlık takip edip banlasan bile yeni char açması 1 dk sürüyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Sorsan hepsine legal bilek meselesi gibi laflar yapıyor. Fakat su götürmez bir gerçekdir ki emc lfc ve maradon da gözükmeyen kozperler choas da. Aksini idda eden kendi tatlı rüyasında yaşamaya devam etsin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MTrK View Post
    Sorsan hepsine legal bilek meselesi gibi laflar yapıyor. Fakat su götürmez bir gerçekdir ki emc lfc ve maradon da gözükmeyen kozperler choas da. Aksini idda eden kendi tatlı rüyasında yaşamaya devam etsin.
    Alakası yok bununla ilgili video çekeceğim her girdiğimden mavi alıyorum diyen arkadaşları da beklerim aynı şekilde klavye+ekran videosunu. Bakalım nasıl bilek.

Senior Member
    Şu anki Chaosta 75 kill alarak 6. oldum ve yaklaştığım adamla aramda 8kill fark vardı 1-2-3 de değil 4 k0xp giriyor ve domine ediyor etkinliği ve 3kişiyi 4gün üst üste gördüm