Results 1 to 10 of 10

Question Yasaklanan slayt hakkinda

Herkese merhaba,

Dün yayında bahsedilen ve yasaklanan slayt kayarak vurma mı oluyor acaba ?

Ben mage oynuyorum ve eğer bahsedilen slayt kayarak vurma ise ben nasıl mele party de oynayabilirim ki ?
    birisi beni bilgilendirebilirse çok sevinirim.

İyi forumlar

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bahsedilen cezaya sebep durum o değildir.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bahsedilen cezaya sebep durum o değildir.
    Teşekkürler

Senior Member angelrock's Avatar
    Bu slayt meselesi ile ilgili detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim mage ile staff vuruşu ile slayt yaparak vurursak kalıcı olarak banlanıyor muyuz?
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Bu slayt meselesi ile ilgili detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim mage ile staff vuruşu ile slayt yaparak vurursak kalıcı olarak banlanıyor muyuz?
    Selam,

Knight Online'in kendine has bir dili var ve bildiğiniz gibi bunların hemen hemen hepsi yanlış Çok farklı bir olaya slayt ismi konmuş ve herkes bunun için slayt diyor oysa ki bir tane slayt var ve de o sizin dediğiniz gibi kayarak ve etrafında döne döne vurmak, bu yasak değildir.

Yasak olan ve anlamsızca slayt ismi verilmiş eylem karakterin yaydan çıkan ok gibi uzamasıdır. Bu yapımcı tarafından engellenmiştir ancak 3. parti programlarla yapmaya devam edenler olursa ceza alacaklardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Knight Online'in kendine has bir dili var ve bildiğiniz gibi bunların hemen hemen hepsi yanlış Çok farklı bir olaya slayt ismi konmuş ve herkes bunun için slayt diyor oysa ki bir tane slayt var ve de o sizin dediğiniz gibi kayarak ve etrafında döne döne vurmak, bu yasak değildir.

Yasak olan ve anlamsızca slayt ismi verilmiş eylem karakterin yaydan çıkan ok gibi uzamasıdır. Bu yapımcı tarafından engellenmiştir ancak 3. parti programlarla yapmaya devam edenler olursa ceza alacaklardır.
    Sonunda mükemmel bir açıklama geldi.

Senior Member angelrock's Avatar
    Selam,

Haluk Bey çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. İyi seneler diliyorum size ve Ntt ailesine
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Selam,

Moblara "slayt" atmak yasak mı hocam o yapılıyor hala

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Sonunda mükemmel bir açıklama geldi.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Haluk Bey çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. İyi seneler diliyorum size ve Ntt ailesine
    Teşekkür ederim, iyi seneler.

Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Moblara "slayt" atmak yasak mı hocam o yapılıyor hala
    Dostum üstte de yazmıştım bizlerin slayt olarak adlandırdığı şey mobların ya da karşı ırkın etrafında dönerek ya da slalom atarak vurmaktır, bu yasak değildir.

Oyuncuların kendi aralarında hatalı olarak adlandırdığı slayt dedikleri yaydan ok gibi uzamaları yasaktır ve 3. parti programlarla yapanlara ceza vardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim, iyi seneler.

Dostum üstte de yazmıştım bizlerin slayt olarak adlandırdığı şey mobların ya da karşı ırkın etrafında dönerek ya da slalom atarak vurmaktır, bu yasak değildir.

Oyuncuların kendi aralarında hatalı olarak adlandırdığı slayt dedikleri yaydan ok gibi uzamaları yasaktır ve 3. parti programlarla yapanlara ceza vardır.
    hayır hocam ondan bahsetmiyorum görüntü bugu olan slayt moblara da atılıyor sağa doğru çekince sağa koşuyo moblar sen sola gidiyosun falan ondan bahsediyorum mage lure yaparken yapılıyo genelde