Page 8 of 14 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 140
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Tradeye kapalı PUS yardımını engelli arkadaşlara sonuna kadar destekliyorum Fakat belli kurallara dayalı olması şartıyla;
    Yardim yapılacak arkadaşların trade işlemleri denetlensin ve karşılığı olmaksızın trade den para verirse(yani sitelere ticari amaçla gb satarsa) banlansın.
    pus yardımını paraya çevirmek için istemiyoruz. biz zaten para kazanıyoruz. kimse yanlış anlamasın ben yoksulum demiyorum. ama engelli maaşımın oyuna giden kısmının birazını desteklenmesi istiyorum. yoksa ben yeri gelince faturada ödüyorum oyunda emekle yaptığım işin parası ile yemekte yiyorum.

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Senin toxic yorumunun şimdiye kadar gelmemesi beni endişelendirmişti zaten sağlığın sıhhatin iyi mi kendini iyi hissediyormusun ? Yaklaşık 2 aydır oyunu oynamıyorum aksine sevinebilirsin bütün itemlerim anvil de yandı. Kendi basmadığım itemi kullanmam demedim kendi itemimi para biriktirip almak yerine basmayı seçiyorum dedim. Oyunu şu an oynuyor olsam yine durum gereğince trol setle gezebilirim bu senin en hoşuna giden nokta . Şimdi gelelim asıl meseleye benim ile büyük bi derdinin olduğu bariz belli çünkü oyunda beni takip ediyorsun kendince ss'ler çekiyorsun forumda her postumun altındasın yine kendini durduramayıp burayada damlamışsın şimdi miladerim önceki postlarında ve şu anki imalarında bulunan GB , İtem vsvs satışlarımı kanıtlarıyla buraya sun bende bileyim ne olduğumu aksi halde her seferinde böyle olmayan ithamlar da bulunmayı kes. Bu nasıl iştir ağzımızı açsak forumda ban yeriz, adam her postumda olmayan şeylerle alenen kanıtsız sallamasyon ithamlarda bulunuyor ama bunu görüpte " Hayırdır kardeşim sen bu adamı suçluyorsun ama neye dayanarak milletin için de böyle konuşuyorsun " Diyen bi mod yok. İnsanlar ss alıp burada paylaştığında karakter ismi görünüyor diye konular editleniyor fakat direk şahsa yönelen konularda neden göze görünmüyor .
    lütfen burada polemik olmasın. rica ediyorum.

inşAllah destek bulursunuz güzel bir uygulama ile desteklenirsiniz.

Senior Member angelrock's Avatar
    Bende konuya destek vermek amacıyla yorum bırakıyorum. Umarım çağrınız kabul görür. Herkese mutlu yıllar diliyorum.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LastBreathiN View Post
    bunu sana kanıtlayamam hatta kimse kanıtlayamaz. ama whatsapp konuşmalarım var clan başkanım ile. hatta bizzat şöyle bir cümle geçiyor. "sen düşünürmüydün abi benim bu charı yapacağımı. sayenizde biraz da olsa rahat farm attım" ki oyunun her şeyi çıkıyorsa eğer online süreme kadar inceleme yapılabilir. yaptığım farm olsun yaptığım pazar olsun her şeyi kanıtlayabilecek bir insanım. yalana ihtiyacım olsa oyunun yöneticilerine seslenmek yerine gider oyunda kendimi acındırır para isterdim ve emin ol bunu yapan çok insan var. beni bir yayında para istersen veya bir yerde para isterken göremezsin. destek olmak isteyen yok mu sanıyorsun? onlarda var. herkese kabul etmediğimi söylediğim konuşmalarımda var. üstelik bu konuşmalar aylar önceden yapılmış konuşmalar. unutma birine laf atarken herkesi aynı sanma. bu arada evet 15 saat farm atabiliyorum. zihinsel engelli değilm veya kolumda sıkıntı yok. bacağımda sıkıntı var ve organım eksik. ki bunları sana söylemem bile gerekmiyor aslında. söylememin amacı yapılan senin karşına çıkan kişi doğru bir insan değilmiş. unutmayın her insan aynı değildir. karaktere sahip olmak zor bir şeydir. son cümlene gelince ben para istemedim veya paraya çevrilecek hiç bir şey istemedim. fark edersen trade edilmeyen pus istedim. pus sana para kazandırmıyor çünkü trade edilmiyor. kötü düşüncelerinizi kendinize saklayın. yorumun için de teşekkürler.
    " kötü düşüncelerinizi kendinize saklayın" Bir forumda sadece senin fikrini koruyan şeyler yazılmasını bekleme ilk olarak.

Daha sonra da oyundan para kazandığını söylemişsin pus non trade bile olsa yine de para kazanılcağını o itemden çok iyi ikimiz de biliyoruz.
    Zihinsel engelli olmadığını anladım zaten mesajlarından öyle bir şey söylemedim ki fark etmez yani engel engeldir o ayrı bir şey.

Ama başka oyunculara karşı ayrıcalık tanınmasını desteklemiyorum. Hep diyoruz sizin bizden farkınız yok diye , hele senin benden hiç farkın yok yani ki ben 15 saat farm atan adama saygı duyarım, sana tavsiyem at farmını diz çarını boşver kafana göre takıl.

Quote Originally Posted by 4TimE View Post
    inşAllah destek bulursunuz güzel bir uygulama ile desteklenirsiniz.
    teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Bende konuya destek vermek amacıyla yorum bırakıyorum. Umarım çağrınız kabul görür. Herkese mutlu yıllar diliyorum.
    teşekkür ederim. mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim.

Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Kesinlikle katılıyorum.

Engelli bireylerin bu konuda desteklenmesinin hiçbir oyunculun karşı çıkacağını düşünmüyorum. Umarım yetkililerden olumlu bir şekilde geri dönüş olur.

Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    " kötü düşüncelerinizi kendinize saklayın" Bir forumda sadece senin fikrini koruyan şeyler yazılmasını bekleme ilk olarak.

Daha sonra da oyundan para kazandığını söylemişsin pus non trade bile olsa yine de para kazanılcağını o itemden çok iyi ikimiz de biliyoruz.
    Zihinsel engelli olmadığını anladım zaten mesajlarından öyle bir şey söylemedim ki fark etmez yani engel engeldir o ayrı bir şey.

Ama başka oyunculara karşı ayrıcalık tanınmasını desteklemiyorum. Hep diyoruz sizin bizden farkınız yok diye , hele senin benden hiç farkın yok yani ki ben 15 saat farm atan adama saygı duyarım, sana tavsiyem at farmını diz çarını boşver kafana göre takıl.
    sizden farkım olmasaydı eğer şuan çalışıyor olurdum. çünkü ben liseye kadar koşabilen bir insandım. yaş ilerledikçe engel artıyor vücut eriyor senden en büyük farkım bu. ayrı yetten pusu olan insanda farm atıyor olmayanda. koxp ile atanları saymıyoruz tabi. benim senden en büyük farkım önyargı. sen önyargılısın ben değilim. 15 saat farm atabiliyorum evet dediğim gibi elimde veya zihnimde bir sıkıntı yok. çünkü yapacak işim yok. siz 8 saat çalışıp asgari ücret alıyorsunuz ben 15 saat. farmımı atıyorum şuan ara verdim sadece charımıda diziyorum şuan ki hali benim için iyi. dediğim gibi devletin yardım ettiği yerde oyun yöneticilerinin de yardım etmesini istiyorum. sizin zihniyetiniz bize verilmiyorsa kimseye verilmesin. yayıncılar içinde konuştuğunu düşünüyorum şuan ama dediğim gibi size verilmiyor diye bize verilmemesi adalet değil. adalet olsaydı eğer bende bana engelli durumu verilmemesini tercih eder aldığım asgari ücret bile olsa idare ederim der charımı yavaş yavaş dizerdim. beni yanlış anlamayı veya önyargı ile bakmayı bırakın. empati kurup beni anlamaya çalışın. ben sizlerin düşmanı değilim.

Quote Originally Posted by RoronaoZoroo View Post
    Kesinlikle katılıyorum.

Engelli bireylerin bu konuda desteklenmesinin hiçbir oyunculun karşı çıkacağını düşünmüyorum. Umarım yetkililerden olumlu bir şekilde geri dönüş olur.
    çok teşekkür ederim düşünceleriniz ve desteğiniz için ama malesef bunun için bile karşı çıkan var oyuncularımızdan.