Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 111 to 120 of 140
    Senior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Bu adam mağdur olabilir, ihtiyaç sahibide olabilir, ama burda yaptığı yasak olan biseyi acıtasyon yaparak lehine çevirmeye çalışıyor üstelik PUS yardımı alarak. Hal böyleyken birde yönetimden destek bekliyor.
    Bak kardeşim sen özürlüsün diye polis sana uyuşturucu sattirmaz, sattiramaz. Çünkü kanun var ve bu kanun satılmasını ve ticaretini yasaklamış. Üstüne sen birde teşvik istiyorsun. Senin istediğinin bundan farkı yok...
    Her yeni server ve her farm konusunda söylediğim şeyleri yine dile getireceğim;
    Bu oyundan para kazanmak isteyen defolsun gitsin
    Biz burda keyif almak istiyoruz.hackerların, satıcıların, dolandırıcıların potansiyel hedefi olmak istemiyoruz.sizin gibiler yüzünden bu adamların düzenine çanak tutuluyor.

Konudan bağımsız olarak şu cümleyi kuran birinin uzun yazmasına gerek yok. Saygının ne olduğunu öğrenin, moderatörler tarafından yaptırımı olacaktır diye düşünüyorum.

Engellilere premium ve pus itemlerinde %50 indirim yapılsın.

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Bu adam mağdur olabilir, ihtiyaç sahibide olabilir, ama burda yaptığı yasak olan biseyi acıtasyon yaparak lehine çevirmeye çalışıyor üstelik PUS yardımı alarak. Hal böyleyken birde yönetimden destek bekliyor.
    Bak kardeşim sen özürlüsün diye polis sana uyuşturucu sattirmaz, sattiramaz. Çünkü kanun var ve bu kanun satılmasını ve ticaretini yasaklamış. Üstüne sen birde teşvik istiyorsun. Senin istediğinin bundan farkı yok...
    Her yeni server ve her farm konusunda söylediğim şeyleri yine dile getireceğim;
    Bu oyundan para kazanmak isteyen defolsun gitsin
    Biz burda keyif almak istiyoruz.hackerların, satıcıların, dolandırıcıların potansiyel hedefi olmak istemiyoruz.sizin gibiler yüzünden bu adamların düzenine çanak tutuluyor.
    Quote Originally Posted by LastBreathiN View Post
    bak bunu bana söyleyerek veya defol diyerek haklı olamazsın. bütün oyunda farm bittiği gün senin duaların kabul olur. Bu oyunun gerçeklerini kabul etmekten başka çareniz yok. koxp var diye oyunu bırakıyor musunuz? veya zenginler +100 bin TL ile oynadığında bu adil mi diyor musunuz? gelip burada bana böyle konuşarak haklı duruma çıkamazsın. acıtasyon falan da yapmıyorum ihtiyacım da yok acıtasyona. Allahın bildiğini kul dan mı saklayacaz? konuyu bulandırmayın yorumunu söyledin her gün gelip burada aynı şeyleri yazarak ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum ama uzatma artık. destekleyene de teşekkür ediyorum desteklmeyenede ama sen abarttın iyice bulandırdın. lütfen konuyu bulandırma artık. bu konu polemik yeri değil.
    LastBreathiN'e baştan destek vermiştim ama fark ediyorum ki sürekli engelli durumunu kullanarak acıtasyon yapıyor.

ben bu arkadaşın niyetini gerçekten anlamadım. niyeti pus yardım alıp pk atmak mı yoksa oyunda yaptığı tl ticaretine destek sağlamak mı ?

bence bu arkadaşa destek verilecekse bile hesap hareketleri kontrol altına alınmalı. gb satışında bulunduğu tespit edildiği an yardım derhal kesilmeli.

legal oynayan engellilere destek verilmeli.

illegal oynayan engellilere ise diğer illegallere nasıl davranılıyorsa öyle davranılmalı.

hiçbir durum, illegal oynamayı haklı çıkarmaz.

Junior Member
    bu arkadaşın tek derdi oyundan elde ettiği geliri arttırmak ve daha masrafsız hale getirmek ve bunu da acıtasyon yaparak gerçekleştirmeye çalışıyor.Siz de buna çanak tutuyorsunuz yazık adam gelir elde edemediği için isyan edecek nerdeyse
    Last edited by krowaxlr9; 01-01-2021 at 01:25 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by krowaxlr9 View Post
    bu arkadaşın tek derdi oyundan elde ettiği geliri arttırmak ve daha masrafsız hale getirmek ve bunu da acıtasyon yaparak gerçekleştirmeye çalışıyor.Sizde buna çanak tutuyorsunuz yazık adam gelir elde edemediği için isyan edecek nerdeyse
    Modlar bile destek veriyorsa biz de işi gücü bırakıp devletten işsizlik maaşı bağlatıp, konu açıp pus desteği talep edelim madem

Junior Member
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Modlar bile destek veriyorsa biz de işi gücü bırakıp devletten işsizlik maaşı bağlatıp, konu açıp pus desteği talep edelim madem
    valla aga öğrencilere de %50 indirim yapılsın kyk bursu 600 tl full pus 700 tl nerdeyse modları davet ediyorum , öğrenci belgesi olanlara yüzde %50 indirim istiyoruz

Senior Member
    Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post
    LastBreathiN'e baştan destek vermiştim ama fark ediyorum ki sürekli engelli durumunu kullanarak acıtasyon yapıyor.

ben bu arkadaşın niyetini gerçekten anlamadım. niyeti pus yardım alıp pk atmak mı yoksa oyunda yaptığı tl ticaretine destek sağlamak mı ?

bence bu arkadaşa destek verilecekse bile hesap hareketleri kontrol altına alınmalı. gb satışında bulunduğu tespit edildiği an yardım derhal kesilmeli.

illegal oynayan engellilere ise diğer illegallere nasıl davranılıyorsa öyle davranılmalı.

Farkındalık yaratabildigim için mutlu oldum. Turkiyede oyle bir hava yaratıldı ki pozitif ayrımcılığın *** çıktı.
    (Kadın erkek eşit mi? Eşit.Ama erkek kadına ölene kadar nafaka öder) Böyle durumda birtane kadın ciksa bosandım nafaka yetmiyor dese ona da mı pus yardımı sağlanacak?
    Lütfen olayları egzajere etmeyelim özellikle yöneticiler ve modaratorler.
    Ben en basta söylediğimi yine tekrarlıyorum. Engelli arkadaşlara yardım bir insanlık görevidir, kesinlikle yapılsın ama bu arkadaşlar bu olayı ticari amaçları için kullanacaksa direk olarak cezalandırılsın
    Oyunu ticarethane olarak görenlerden temizlenmesi için çabalayan yöneticilerin yönettiğini görmek istiyoruz.
    Last edited by ScORp_LiON; 01-01-2021 at 03:59 PM.

Quote Originally Posted by krowaxlr9 View Post
    Devletin verdiği engelli maaşını oyuna yatırıyorsun bide bu durumdan yakınıyorsun Pus çekmek zorunda değilsin , bu oyun sana maddi gelir kapısı olmak zorunda da değil , oyun içi gb satmak yasak olmasına rağmen geçimimi sağlıyorum yazdığın halde modlar dahil destek olunmuş yazık Sırf engelli olduğun için herhangi bir ayrıcalığa sahip olman çok saçma bu bir oyun pus çekmek zorunda değilsin pussuz oyna kardeşim
    olur dc premiumsuz kasılıyorsa oynayayım. yaptığın yoruma bak buna ne desem bilmiyorum.

Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Dostum sen ciddi misin ya!
    Sokaklar da bank üzerlerin de yatmak zorun da olan ve günde bir öğün yemek bulunca çok şükür diyen insanlar varken sen gelmiş devletten aldığın engelli maaşını oyuna yatırıp bu parayı arttırma çabası içerisine giriyorsun ve seni tatmin edecek geliri elde edemeyince konu açıp bedava pus ürünleri talep ediyorsun.Ya şimdi madem ki durumun yok git başka oyun oyna diye yönlendirme yapacam ve sırf şu yorumdan dolayı linç yiyecem eminim.Bu oyun gelir kapısı değil ki be kardeşim, oynayacaksan pus çekmeden veya artık elinden ne kadar geliyorsa o kadar çek ve o şekil de oyna.Madem engelliler bu oyunu oynayıp bir şeyler talep ediyor o zaman işsiz olup bu oyunu oynayanlar da işsizliklerinden dolayı talepler de bulunsunlar, bunun ardı arkası kesilmez ve şirket hayır kurumuna döner
    ben burada herkese söyledim. masabaşı iş verin ben gelip çalışayım. öğrenmem 1-2 gün sürer bu sıkıntı değil. gelir kapısı varsa bana ben bizzat çalışacağım. eğer çaren yoksa yapacak bişeyin yok.

Quote Originally Posted by ne_memuru_alkol_beyy View Post

cidden böyle mi yapıyorum? siz benin önceden yazdıklarımı okumuyor musunuz arkadaşlar? ben bu oyunu oynasam da oynamasamda ne değişecek farm atsam suç pk atsamda.