Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Automatic looting Eşyası Kayboldu

Arkadaşlar Merhaba,

Hemen belirteyim peti yan çara falan taşımadım, hesapta tek karakterim var zaten.

pete slottan düşürdüğüm görünüm değişimini bastım. sonrasında Automatic looting eşyası kayboldu. nasıl bir bug dur kurtarabilir miyim.

çok defa çıkardım taktım ancak eşya geri gelmedi.

tecrübelerinizden faydalanabilirsem çok mutlu olurum.

şimdiden teşekkürler.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Konu hakkında müşteri hizmetlerine destek bileti gönderebilirsiniz. https://support.nttgame.com/

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Konu hakkında müşteri hizmetlerine destek bileti gönderebilirsiniz. https://support.nttgame.com/
    gönderdim ancak yazıyı hiç okumadan 3 gün sonra yani bu gün döndüler ve sanki başka karaktere taşıdığım için olmuş geri eski karakterine koy diye açıklama yapmışlar.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Hack_jaws View Post
    gönderdim ancak yazıyı hiç okumadan 3 gün sonra yani bu gün döndüler ve sanki başka karaktere taşıdığım için olmuş geri eski karakterine koy diye açıklama yapmışlar.
    Selam,

Lütfen durumunuzu net bir şekilde ifade ederek bilet üzerinden tekrar belirtiniz. Bu durumda forum üzerinden bir destek vermemiz maalesef mümkün değildir.

Senior Member
    Auto loot alan kişinin bulunduğu sunucudaki her karakteri kullanabiliyor olmalı bence.

Evden çıkarken tüpü kapattım mı acaba hissini oyunda yaşadığım tek şey auto loot. Pet'i aldım mı auto loot çıkarıp mı aldım bankaya koydum mu diye kaç kere düşünüyoruz.

Senior Member
    Belki pet değiştiği için kaybolmuş olabilir. Npcden alınan pet değiştirme ile eski haline getirip bi dene istersen. Tabi süresinin ne kadar kaldığınıda yaz bitmişte olabilir.