Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
    Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Burunof View Post
    Arkadaşlar bu sorun yapımcı firmaya bildirildi NTT Game'in oyun içerisine herhangi bir müdahalesi söz konusu olmadığı için sorunu yapımcı firma çözmek zorunda onlarda bizim gibi sorunun en kısa sürede çözülmesini bekliyor. Konuyu açan arkadaş gelişen olaylara pek vakıf değil sanırım oyunculara Premium almaları için dayatılan bir şey değil bu.
    Sayın Burunof .

( Nedenini bilmedigimiz bir durumdan dolayı , 2-3 gündür servera girişte problem yaşamaktayız. ) Burası dediginiz gibi konuya vakıf olmadıgım yerin acıklaması.

Ayrıca burada..

( Bu durumun bir hatadan kaynaklı oldugunu sanıyorum. Çünkü Titan - Destan - Helios gibi serverlar da dahi GECE biraz zorladıgımız vakit oyuna girişimizi rahatlıkla yapıyorken. %40 oyuncu kapasitesini kaybetmiş KRONOS'a saat kac olursa olsun giriş yapmamızın mumkunatı kalmadı..
    Bu durumun yönetimden mi yoksa farklı bir hatadan mı kaynaklı oldugunu biz bilemedigimiz için ve yönetimin server oyuncu giriş kapasitesini düşürme gibi bir işlem yapacagını sanmadıgımızdan Hatanın düzeltilmesini , durumun yönetime bildirilmesini moderatör arkadaslarımızdan istemekteyiz. ) Buradaki yazımda durum degerlendirilmesi için nacizane bir istek .

Ve buradaki ,,

( İlla diyorsanız premium al gir oyuna. Son 2 senedir Biz sözümüzü tutuyoruz. Oyunda illegal bir durum varsa biz yokuz dedik ve premium almayı kestik.. SEN NEZAMAN İLLEGALLİGİ KALDIRIRSIN BİZDE OZAMAN İSTEDİGİNİ YAPAR PREMİUMLARIMIZI ALIR OYUNUMUZU OYNARIZ. ) Evet burası büyük cogunlugun sessiz haykırısı..

Sizin mesajınıza gelirsek. Konuya vakıf olmadıgıı acıklamısım zaten.. Ve ayrıca bu durumun yönetime bildirildigini nereden ögrendiniz. Elinizde bu duruma ait bir acıklama varmı . Varsa lutfen mesajınızın altına eklermisiniz.. Çok önemli seyler yazmıssınız. O kadar emin konusmusunuz ki sanki karsılıklı oturup durum degerlendirmesi yapmısınızda oradaki konusmayı buraya tasımıssınız Bu yuzden cok önemli sizin yazacaklarınız.

Ve yine premium konusunda ben oyunun geldigi noktada da ve gelecegi konusunda da bir fikir sahibiyim bu yuzden illegalligi kaldırabileceklerinide adım gibi biliyorum.. Söyledigim sözlerinde sonuna kadar arkasındayım. Hiç bir sekilde illegallik olan bir ortama para yatırarak iş yapmayacam.

Saygılar

Banned Brunof's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Evet konuyu yönetimde bulunan arkadaşlara ben ilettim ve bildirildi cevabını aldım oyuna para verip vermemekte özgürsünüz sonuçta oynadığımız oyun Free2Play. Konuya vakıf olmanız için konu açıp kirlilik yaratmak yerine biraz olsun forumu araştırmış olsaydınız böyle bir konuya gerek kalmazdı.

Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    http://forum.knightonlineworld.com/f...lama-istiyoruz

http://forum.knightonlineworld.com/f...ükleyemiyorum

http://forum.knightonlineworld.com/f...re-Giremiyoruz

http://forum.knightonlineworld.com/f...pasite-azaltma Birde bu konu var buda benim mesajımdan yaklasık 30 dk önce yayınlanmıs. Bu konuyada yorum yapmısım yorumumda da kronosa yazdıktan sonra farketttigimi anlayabilirsiniz. Tahminim ben yazarken konu yayınlanmıs.. Baska bulamadım.. Daha öncesi acılan bir konu varsa da ben göremedim.. Ayrıca Kronos Bölümünde acılan konu ile diger serverlardaki konuları birbirine karıstırma.. Ben kronos server oyuncusuyum.. Ares veya Destan gibi serverlarda olanlar bizleri ilgilendirmiyor.. Kronosda bu konudan baska konu varsa o zaman diyebilirsiniz Forumda kirlilik yaratıyorsunuz diye..

Saygılar

Junior Member
    serverı bıtırdıler artık, ne yaptıklarıda bellı degıl, beklemek anlamsız gıbı gelıyor.

Bu sorunun kendiliğinden meydana geldiğini düşünmüyorum. 1 hafta önce böyle bir sorun yokken şimdi karşımıza çıkıyor. Oyuna girmek için para vereceksiniz politikası uygulanıyor. Bu kadar aciz düşmenize gerek yok. Çünki pk'da bastığımız sc'den pre almaya para kalmıyor zaten. Sonuç olarak o para yine sizin cebinize giriyor. Amaç pk atmayanlardan para kazanmak bence. Problem düzelmezse zaten düşen user sayısı daha da düşecektir. Acil olarak somut bir cevap verilmelidir. Kendinizi siyasetçiye çevirmeden tabii ki...

Junior Member
    bu oyunu kranosta premium almadan oynamak istiyorum !!! Free2Play nerde!!!!!!!!

Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by STurk View Post
    bu oyunu kranosta premium almadan oynamak istiyorum !!! Free2Play nerde!!!!!!!!
    Halen Beklemedeyiz.. Bazıları nasıl zevk alıyorsa İllegal bir ortamda oyun oynamaya anlam veremiyorum. Üstüne birde Paralarını veriyorlar.. Vermeyin arkadaslar paranızı.. 1 ay 2 ay chas premium almayın.. Bunlar geri adım atmak zorundalar. Oyundaki Tum problemleri cözmek onların görevi.

Junior Member
    ingilizce forumda bi konu actım arkadaşlar giriş problemi olan arkadaşlar yorum olarak +++ yazsın lütfen..

Junior Member
    Ya anlamadığım bizim gibi legal adamları destekleyeceklerine k0xp lere izin veriyorlar ve oyundan soğutuyorlar. Arkadaşım güncellemeyse hergün yap alma k0xp yi oyuna bak nasıl oyun oynayanın sayısı artıyor premium genie sayısı artıyor otur izle...

Junior Member
    Nickname
    SuItanGitmeKaL
    Class
    Rogue
    Clan
    SultansOfOttomaN
    Server
    US->Kronos
    Race
    El-Morad
    serverin kapasite düsürüldü sabah saatlerinde kxperler oyuna giriyor daha cikmiyorlar zaten aksam 15-16 : 00 gibi 2 dk lik bi reset gelse servere kxpler düser daha giremez zaten.