Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Junior Member

Her yeni patch de sorun yaşanıyor droplarla ne alıp vermediğiniz var

Dün genie ile 10 saat kastığım resten önceki skeleton warrior , knight veya champion slotu 10 saatte 20 şer adet opal , crystal felan atmıştı
    DC Prem var.

Fakat bugün sabah güncellemeden bu yana aynı level ve aynı slotta kastığım karakterim 6 saatte 1 er tane çıkarmış.
    Böyle bir saçmalık görmedim siz her güncellemede galiba dropları %5 %10 düşürüyorsunuz en sonunda galiba hiç drop çıkmıcak.

Dc preyi felan ortadan kaldırın baride preli kimse kalmasın ben böyle çıkartıyorsam presiz arkadaşları düşünemiyorum.

1 er 2 şer tane nedir 6 saatte ya toplasan 500 k eder etmez bu kadar mı batırdınız oyunu.
    Yüksek level olanlar hamudu ile gb leri götürürken düşük level olan itemi olmayanlar ölsün item dizemesin diyorsunuz böyle bir mantık görmedim.Her seferinde dropları düşürmenizden artık sıkıldık.

Afq farmı bitirmek ise amacınız genie ve genie hammer satmayın dc preyide kaldırın olsun bitsin bunu istiyorsanız siz teşvik edeceğinize batırmak için uğraşıyorsunuz millet buss vb itemlerin dibine vuruyor kala kala 200 k lık opalin derdinemi düştünüz 6 saatte dc pre ile 1,2 tane atacak şekilde bu kadar mı batırılır bir oyun helal olsun size.

Vallahi tebrik ediyorum mgame ve nttgameyi yaptıkları göz boyama hiç bir işe yaramayan güncellemeler ile iyi uyutuyorsunuz milleti.
    Yakında drop dahi atmıcak slotlar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Her güncelleme sonrası bu tür konular açılıyor, eğer dediğiniz gibi her güncelleme sonrasında droplar düşürülmüş olsaydı bu kadar düşürmeye hiçbir şey alamamanız gerekirdi.

Drop işi şans işidir, örneğin 1 saatte 3 bus aldıysanız diğer geriye kalan her saat başında 3 bus atacak diye bir kural yok.

Güncelleme notlarında bu konuyla ilgili bilgi yoksa drop oranları değiştirilmemiştir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Her güncelleme sonrası bu tür konular açılıyor, eğer dediğiniz gibi her güncelleme sonrasında droplar düşürülmüş olsaydı bu kadar düşürmeye hiçbir şey alamamanız gerekirdi.

Drop işi şans işidir, örneğin 1 saatte 3 bus aldıysanız diğer geriye kalan her saat başında 3 bus atacak diye bir kural yok.

Güncelleme notlarında bu konuyla ilgili bilgi yoksa drop oranları değiştirilmemiştir.

Nasıl şans işi sayın moderatör o zaman sattığıınız DC PREMIUM'da yalan %100 drop arttırmıyor presiz oyunculardan farkımız yok madem şans işi diyorsunuz ya.
    Dediğiniz yazıyı bence birdaha okuyun.

Satılan premiumlar o zaman göz boyama drop işi şans işi değil yüzdelik işidir siz nasıl oynuyorsunuz oyunu şans diye birşey mi var ?
    Dc pre de şans işi o zaman "yüzdelik" dilim yoksa oyunda drop yüzdesi ozaman dc pre ile mgame ve nttgame bizi kandırıyor %100 drop arttırıyor dc flash basıyoruz ?

Madem şans işi o zaman almayalım premium , dediğinize göre şans ise premiumsuzda çıkar Allah aşkına şu söylediğinize kendiniz dahi inanmaz iken yıllardır oynayan bizi inandırmaya çalışmanız komik gerçekten.Desenize droplar çaktırmadan düşürülüyor ama yazılmıyor açıklamaya çünkü kimse anlamaz düştüğünü

5 aydır aynı slottayım 5 aydır 5 satte minumum en kötü saat başına hepsinden 1 er adet düşerken
    Şuan 6 saatte 1 er adet düşmüş yapmayın gözünüzü sevim basbaya dropları halletmişsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by narosman33 View Post

1 er 2 şer tane nedir 6 saatte ya toplasan 500 k eder etmez bu kadar mı batırdınız oyunu.
    Yüksek level olanlar hamudu ile gb leri götürürken düşük level olan itemi olmayanlar ölsün item dizemesin diyorsunuz böyle bir mantık görmedim.Her seferinde dropları düşürmenizden artık sıkıldık.
    Hocam yuksek level olanlarin hamudu ile gn goturdugunu belirtmis ve dusuk level olanlar item dizemesin diyorsunuz demissin. Bir alttaki yorumunda da 5 aydir ayni slotta oldugunu belirtmissin.

Konu ile ilgili musadenle 2 adet sorum olacak.

1) 5 aydir levelini yukseltip item dizemedin mi?
    2) Gercekten amacin level yukseltip item dizmek mi?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

ohom ohom, cz Troll drobu ohom ohom

Korona olmasak bari

Hayir bunlar genieci tayfa beter olsunlar hic acimiyorum hatta oyunda coin disinda hic bisi atmasin moblar alayi beter olsun genie genie genie biktirdilar be son pre alisimdi zaten dahada premium almicam oyundan genie kalkasiya girmicem bidahada pazar mazar yaparim bosa ahmaklik yapiom oyunda 50 pc yoksa oynama oyunu olmus

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Drop oranlarının farkını görmek istiyorsan sayın mod 2017 2018 2019 2020 de çekilmiş farm videolarına göz at. O zaman belki daha akılda kalıcı olur.

Senior Member
    hahahaha benim yazıcağımı mod yazmış adam haklı dediği gibi her güncellemede droplar düşse oyunda drop kalmaz

Senior Member
    Droplar her resetten sonra o kadar düştü ki mob kestim üstümden para gitti.

Adam skeleten kesiyor aylardır ve Opal'in hesabını soruyor.

Benim başka bir fikrim var oyun sana artık yeter bu kadar skeleton git level kas diyor olabilir mi?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Droplar her resetten sonra o kadar düştü ki mob kestim üstümden para gitti.

Adam skeleten kesiyor aylardır ve Opal'in hesabını soruyor.

Benim başka bir fikrim var oyun sana artık yeter bu kadar skeleton git level kas diyor olabilir mi?
    ahahahahh cok iyi