Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Premium bitti , pazar kuramıyorum sebebi?

ben zaten 5 npoints vererek charın pazarını aktif etmiştim fakat şuan tekrar aktif etmemi istiyor ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

SMS doğrulaması yapmanıza rağmen pazar ve takas işlemlerini gerçekleştiremiyorsanız bilet göndermeniz gerekiyor.

Hesabım > Genel Bakış > Oyun Hizmetleri > SMS Doğrulama bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Kontrol ettiğimde hesabınızın SMS aktivasyonunun bugün yapıldığını görmekteyim. Eğer hala sorununuz devam ediyorsa destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Keyifli oyunlar,

Senior Member
    bugün aktifleştirdim evet sorun şuan çözüldü garibime giden şey bunu 2 ay öncesinde de hesabı açtığımda yapmıştım

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Nebileyimyani View Post
    bugün aktifleştirdim evet sorun şuan çözüldü garibime giden şey bunu 2 ay öncesinde de hesabı açtığımda yapmıştım
    Yukarıda belirttiğimiz gibi daha önce yaptığınızdan eminseniz müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz.

Ek olarak hesabınızda premium aktif ise takas ve pazar işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Daha önce SMS doğrulaması yerine premium aktif ederek takas ve pazar işlemlerinizi yapmış olabilirsiniz.