Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 59
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

BP pri kaldırılsın

Bp priler kendinden başka hiçbir karektere faydası yok kaybedilen jrnin % 99 u bp priden dir hele birde buglu jr girdimi birde uçan dragon bosu varsa direk ggsin parti heal yok parti ac yok buf yok farmdan başka bir şeye yaramaz ilk önce pkda bp pri düşer oyun onu bufer yada db olarak görüyor ona göre partiye alıyor jrde zamana karşı yarışıyorsun 2 saaat buf atıyor bosa ilk vuran düşüyor..
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Böyle bencil ve kendinden başkasını düşünmeyen insanlardan hiç hoşlanmıyorum. Size bir kaç kez denk geldi diye tüm BP oyucularını bu şekilde yargılayamazsınız.

15 yıldır priest oynuyorum ve son 4-5 yıldır BP olarak oynuyorum. (STR)

- Girdiğim hiç bir JR etkinliğinde saldırı yapmıyorum, sadece partiyi korumaya yönelik oynuyorum.
    - Bu güne kadar 1 kez bile afk kalmadım.
    - Karakterimi öyle bir düzenledim ki 11k can ve 1400 civarı defans ile partideki çoğu karakterden daha sağlamım. Son 1 aydır etkinliklerde toplasan 4 kez ölmemişimdir.
    - Partiyi herkesten daha iyi takip edip itemleri kötü olan oyunculara öncelik veriyorum ve yatırmamak için canımı dişime takarak son derece rekabetçi oynuyorum.

Kısacası ben görevimi fazlasıyla iyi yapıyorum. Buna rağmen olanlar ne biliyor musun?

- Ampul gibi parlayan karakterler partiyi bile beklemeden kendini ölümsüz zannedip rakibin arasına girip ölüyor.
    - Elinde bayrakla ya da çıplak etkinliğe girmiş karakterler en önden koşarak ölüyor.
    - Aynı anda kaç karakterle girdiği meçhul arkadaşlar ayarlamış makrosunu sürekli 2 metre sağa 3 metre sola gidip arada da skill atıyorlar.

Sonra böyle bir arkadaş çıkıyor diyor ki BP kaldırılsın. Tamam oldu ben yolluyorum şimdi talebini, sen git bak bakalım Kore'ye ulaşmış mı? Hem gitmişken belki temelli orda kalırsın da bu zihniyete sahip 1 kişiden kurtuluruz.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şimdi bp priest kendini mp pot yakmamaya şartlamış.
    Bu mp potu yakmayıp satmaya proglanmış.
    JR de delen bp lerin çoğu elinde mp rec yaratık dalmaya çalışıyor.
    atak bırak heal at diyorlar ya okuyor ama yinede de heal atmıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by StockingsBubble View Post
    Böyle bencil ve kendinden başkasını düşünmeyen insanlardan hiç hoşlanmıyorum. Size bir kaç kez denk geldi diye tüm BP oyucularını bu şekilde yargılayamazsınız.

15 yıldır priest oynuyorum ve son 4-5 yıldır BP olarak oynuyorum. (STR)

- Girdiğim hiç bir JR etkinliğinde saldırı yapmıyorum, sadece partiyi korumaya yönelik oynuyorum.
    - Bu güne kadar 1 kez bile afk kalmadım.
    - Karakterimi öyle bir düzenledim ki 11k can ve 1400 civarı defans ile partideki çoğu karakterden daha sağlamım. Son 1 aydır etkinliklerde toplasan 4 kez ölmemişimdir.
    - Partiyi herkesten daha iyi takip edip itemleri kötü olan oyunculara öncelik veriyorum ve yatırmamak için canımı dişime takarak son derece rekabetçi oynuyorum.

Kısacası ben görevimi fazlasıyla iyi yapıyorum. Buna rağmen olanlar ne biliyor musun?

- Ampul gibi parlayan karakterler partiyi bile beklemeden kendini ölümsüz zannedip rakibin arasına girip ölüyor.
    - Elinde bayrakla ya da çıplak etkinliğe girmiş karakterler en önden koşarak ölüyor.
    - Aynı anda kaç karakterle girdiği meçhul arkadaşlar ayarlamış makrosunu sürekli 2 metre sağa 3 metre sola gidip arada da skill atıyorlar.

Sonra böyle bir arkadaş çıkıyor diyor ki BP kaldırılsın. Tamam oldu ben yolluyorum şimdi talebini, sen git bak bakalım Kore'ye ulaşmış mı? Hem gitmişken belki temelli orda kalırsın da bu zihniyete sahip 1 kişiden kurtuluruz.
    4-5 aydır gb yüksek olduğu içindir bpye geçmen oyunu geçim kaynağı olarak gördüğün içindir ama zıpladığınıza göre tespit doğru hep gosp açanlar nedense bp pri oluyor gosp açan asas wari mage okcu gördünüz mü? yok itemi varmış yok iyiymiş pk atan bir bp görmedim hep aof hep aoc gidin çalışın ekonomiye ülkeye bi katkınız olsun bu oyunu bırakında keyif için oynayalım artık...kolay para kazanmanın başka yollarıda var gidin o işlerle uğraşın.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Şimdi bp priest kendini mp pot yakmamaya şartlamış.
    Bu mp potu yakmayıp satmaya proglanmış.
    JR de delen bp lerin çoğu elinde mp rec yaratık dalmaya çalışıyor.
    atak bırak heal at diyorlar ya okuyor ama yinede de heal atmıyor.
    heeeeee kendine heal atsın önce partiye tek heal atacakta jr kazndıracak..atak yapıyormuş basit skil çalışsanız daha iyi iy yapıyor..

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    4-5 aydır gb yüksek olduğu içindir bpye geçmen oyunu geçim kaynağı olarak gördüğün içindir ama zıpladığınıza göre tespit doğru hep gosp açanlar nedense bp pri oluyor gosp açan asas wari mage okcu gördünüz mü? yok itemi varmış yok iyiymiş pk atan bir bp görmedim hep aof hep aoc gidin çalışın ekonomiye ülkeye bi katkınız olsun bu oyunu bırakında keyif için oynayalım artık...kolay para kazanmanın başka yollarıda var gidin o işlerle uğraşın.
    4-5 ay değil 4-5 yıldır yazıyor lütfen doğru okuyun.

15 yıldır oynuyorum nerdeyse ve 1 kez bile gb alıp satmadım. Böyle mantıksız genellemelere gerek yok. Asıl döner ekmekçi tayfanın da çoğunlukla okçu olduğunu hatırlatmak isterim.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by StockingsBubble View Post
    4-5 ay değil 4-5 yıldır yazıyor lütfen doğru okuyun.

15 yıldır oynuyorum nerdeyse ve 1 kez bile gb alıp satmadım. Böyle mantıksız genellemelere gerek yok. Asıl döner ekmekçi tayfanın da çoğunlukla okçu olduğunu hatırlatmak isterim.
    eskı swlarda normal itemli olmak artı 10 9 pazarda takılar keza aynı. yeni serverlarda kıçını çaputla yaprakla kapatmış çarla jr giriyor, ulan asas okcu minirliyor priyi düşmesin diye daha atak yapıyom diyenler var..

Senior Member
    Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    İlk önce okumayı öğren sonra okudugunu anlamayı .Birde gelmiş ekonomiden bahsediyor.Ülkenin ekonomisini zaten sen çeviriyorsun

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Solo oynamayı sevdiğim için bp pri oynuyorum. Partiyle katıldığım etkinlikler için hp set ve hp takılar aldım. Toplu buff ve ac skillerini de sırf parti için açtım. JR de karşı ırk gelene kadar hem atak veriyorum hem de eğer tek yemiyorsa yatırmıyorum kimseyi. Bir banka talia yaptım ki özellikle jr'de karşı taraftan hangi job güçlüyse onu giyeyim diye. BP dediğimiz job güçlü ataklar verebilen jobtur ama parti ile katılınan etkinliklerde başkaları için keyfimizden taviz veriyoruz. Yatmayalım bütün parti bizim yüzümüzden gemlerinden olmasın diye full str set giyip atağa kalkışmıyoruz. Ama karşılaştığımız tek şey nankörlük. Elinde mp rec ile giren warrior, yamuk bowu ile giren okçu, çöp asası ile giren mageler de var. Ama biz jr ye okçuların girmesi engellensin demiyoruz.
    Last edited by mel23; 12-30-2020 at 10:14 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    İlk önce okumayı öğren sonra okudugunu anlamayı .Birde gelmiş ekonomiden bahsediyor.Ülkenin ekonomisini zaten sen çeviriyorsun
    okumayı öğrendim ver diplomamı müdür.