Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 89 of 89

Thread: Genie hakkında

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Kontrol edilmesi adına iletebiliriz, teşekkürler.
    Öncelikle teşekkür ederim. Gözümden kaçmış önceki mesajıma cevap gelmediği için daha sonra tekrar yorum yaptığımı hatırlamıyordum. Peki ilettiniz mi ? bir cevap geldi mi ? @NightOwl

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by AlparslanBatur View Post
    Öncelikle teşekkür ederim. Gözümden kaçmış önceki mesajıma cevap gelmediği için daha sonra tekrar yorum yaptığımı hatırlamıyordum. Peki ilettiniz mi ? bir cevap geldi mi ? @NightOwl
    Selam,

Kontroller devam ediyor, bir gelişme olması durumunda paylaşılacaktır.

evet bu sabah farkettim
    ok atarken 2-3 saniye bekleme yapıyor.

Premium Aldım Bankada Duruyor Bu Genie Yüzünden Ne Pre Ne Genie Kullanıyor Millet

Merhabalar priestlerde Partyde iken vurduğu mobu bırakıp yakınındaki moba atak yapması gerçekten can sıkıcı. Diğer joblar için durum farklı olabilir belki ama lütfen Priestlerde partide iken genie açtığımızda vurduğumuz moba vurmaya devam edebilir mi? Bununla alakalı bir çalışma mevcut mudur?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by hosmercim12 View Post
    Merhabalar priestlerde Partyde iken vurduğu mobu bırakıp yakınındaki moba atak yapması gerçekten can sıkıcı. Diğer joblar için durum farklı olabilir belki ama lütfen Priestlerde partide iken genie açtığımızda vurduğumuz moba vurmaya devam edebilir mi? Bununla alakalı bir çalışma mevcut mudur?
    Selam,

Genie hakkında incelemeler devam ediyor, gelişme olması durumunda duyuru olarak paylaşılacaktır. Ayrıca bahsettiğiniz durumu ek olarak iletebileceğimizi bu konuda belirtmiştim, bilginize.

Genie Açıldığında Klavye üzerindeki Q Z 1234567890 Tuşları iptal edilsin...Genie + makro biter... Suppor penceresinde Warrior R atak yapması için Tik eklenmeli tik işaretli değilse atak yapmasın mage ve priestler moblara koşmaz... Şuan okcu 2 ok atıyor 3 sn bekliyor 2 ok atıyor 3 sn bekliyor...Attack Range 30 ayarlıyorsun support sekmesine geldiğinde yada genie penceresini kapatıp açtığında Attack Range 40 olmuş oluyor... Genie de iyileştirme yapılması gerek...

Halen Bir Gelişme Yok Oyunda Genie İle Farm Yapabilmek Veya Exp Kasabilmek İçin Grafikleri Minimum Dereceye İndiriyorum Bütün Zone Effectlerini felan kapatıyorum oyun bildiğin oyun olmaktan çıkıyor gelenlerde bana sürekli macro diyor bu sefer

Junior Member
    sa genia karekter partide iken yaratik ölmeden digerine atak ediyor... ex kasacagimiza ex duzmeye başladik LUTFEN BİR CÖZUM URETİN