Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 89

Thread: Genie hakkında

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by byd_UuEm2qT3 View Post
    Mage nova atarken 2, 3 saniye duruyor 2 gündür genie kullanamıyoruz pusumuz boşuna gidiyor zaten droplar belli bırsey kasabildigimiz yok lütfen şu genie yi eskiye çevirin artık
    Hepsini okumadım.
    Evet mage de duruyor çünkü mob targettan düşüyor, Z den düşüyor.
    Bu gün tek falcon keserken Hp pot destek bassın diye atak off ken açtım.

Diğer pc deki priestte genie de malice attı mı gidip moblara ZR yapmaya başlıyor ölüyor
    onun da atak kapalı, ondan malice atıyorum o pc ye bakıyorudum, mageden manes skiline basıyorum sürekli.
    Neredeyse ölüyordum, Z den düşünce bastıgın skill etkin değil ki.
    Sürekli random olarak Z den düşüyor, sürekli ZR+skill yapmak gerekiyor.

Kısaca;
    1. mage de random olarak mob Z den düşüyor, tekrar Z ye ne zaman alır bilmem, denemedim.
    2. mage de alan skillerini attıktan sonra gidip en yakın moba sürekli ZR yapıyordu dün ayrıca.
    2. Buffer priestlerde malice attıktan sonra gidip sürekli ZR yapmaya başlıyor, doğal olarak ölebiliyor tek kesiyorsa. Atakta sadece malice var.

Magede tamamen bozulmuş
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Hepsini okumadım.

Diğer pc deki priestte genie de malice attı mı gidip moblara ZR yapmaya başlıyor ölüyor
    onun da atak kapalı, ondan malice atıyorum o pc ye bakıyorudum, mageden manes skiline basıyorum sürekli.

Kısaca;
    1. mage de random olarak mob Z den düşüyor, tekrar Z ye ne zaman alır bilmem, denemedim.
    2. mage de alan skillerini attıktan sonra gidip en yakın moba sürekli ZR yapıyordu dün ayrıca.
    2. Buffer priestlerde malice attıktan sonra gidip sürekli ZR yapmaya başlıyor, doğal olarak ölebiliyor tek kesiyorsa. Atakta sadece malice var.

Magede tamamen bozulmuş
    Aynı sorundan muzdaribim, delireceğim. Priest-Warrior genie ile slot dönmeye çalışıyorum. Ne yaptıysam priestin malice attıktan sonra r atak için moba koşmasına engel olamadım. İnternette çözüm olarak support sayfasında 2nd skill on yap denmiş, buff attığı için zaten açık, partyde olman lazım denmiş, zaten partydeyim. Defalarca kez tüm ayarları ilk haline getirip tekrar yaptım ama bir türlü r atak yapmayı bırakmıyor. Atak skillerinde bir tek malice var (dört yere de malice koymayı da denedim, yine değişmedi), healde iki farklı heal skilli var, attack range 20 (0dan 80'e çoğu değeri denedim), range of activities 0 (bunda da farklı değerler denedim), recoverda da mana ve hp pot var, bunları da kaldırmayı denedim, support sayfasında da bufflar var, buffları kaldırıp denedim yine aynı. Malice'i atıyor, sonra tak diye r atak için moba koşuyor. Bakıyorum yan slotlardakiler malice atıp yerinde bekliyor. Benim hesabım mı buglı yoksa bu adamlar macro falan mı kullanıyor? Belki oyun dosyalarında bir sorun vardır dedim, iki farklı bilgisayarda denedim ama yok, o r için koşuyor illa. Bazen r vuracağım diye heal kaçırıyor. TS'li TS'siz denedim aynı, bufferım yalnızca malice açık db skillerinden.

Senior Member Vrij's Avatar
    Kanka, biraz evvel bnm DB den denedim, atak kısmında fazla skill olursa mı ZR yapmaz, durur diye.
    Yok, aynı bütün skilleri atıyor, bitince gidip yine ZR yapıyor.
    Support on off farketmiyor, aynı, malice atıp duranlar ya elle atıyor, ya makro atıyor.
    Fixlenene kadar böyle gitcek.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Hepsini okumadım.

Kısaca;

Magede tamamen bozulmuş
    her tarafa yazıyoruz mage bozuldu diye takan yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Genie partyde değilken mob ölene kadar bekliyor. Ama party girdiğinizde vurduğu mobu öldürmeden yakındaki mobu hedef alarak ona vuruyor. Daha önceki açtığım konuya bir mod geçtiğimiz hafta gelen güncellemeyi bekleyin yazmıştı. Bu güncellemede de bu sorun çözülmedi. Ayrıca malice ve cure sorunu ile de ilgilenirseniz sevinirim.

yaparlar ya drun mıllet pusları harcasın bos yere genıeler hammerlar petler bi boşa gitsin düzelir

Senior Member
    Şuan okçu ve priestte olan sorun magedede var bazen absürt bir şekilde bekliyor atak yapmyıor priestte heal ve buf çok yavaş.

Junior Member
    Priest R sorunu hala düzelmedi, slotları zor dönüyoruz bu yüzden, tüm preler boşa gidiyor...

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Abi okçu geneiyi ne yapmışsınız öyle ? Yemin ederim kafayı yedim. Düzeltin şunu....

Artık düzeltilsin şu sorun ne premium kaldı ne pus veya bi cevap verin hala beklemedeyiz