Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 125
    Senior Member
    güzel bir iyileştirme olmuş

Senior Member
    Sabah jrlerine tekrar girebiliriz demek

Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Bu hafta başka bakım yok. Kaldı ki yönetim tarafından ''büyük güncelleme geliyor'' diye bir duyuru yapılmadı zaten.

Son haftalarda yapılan bakımlar aşağı yukarı bu kadar sürdü. Ekstra olarak jr saatinde tepki gösteren oyuncular olduğu için tahmini bakım süresi bi tık daha uzun yazıldı duyuruda.
    Anladım teşekkür ederim. genie güncellemesi güzel olmuş, jr güncellemeleri de ihtiyaca ve şikayetlere uygun getirilmiş. Şimdilik güzel bir güncellemeye benziyor ileriki günlerde oyuna yansımalarına hep birlikte bakarız.

Gerçekten cok güzel hareketler bunlar elinize saglıkk güncelleme güzel olmuş inşallah devamı gelir. Birde monument hakkında bilgi verir misiniz

Senior Member
    Genie güncellemesi hariç güzel. Bence aksine genie kısıtlanmalı, her skili vurmamalı. Oyuncular elle oynamaya teşvik edilmeli, elle atak yapan oyuncu genie ile atak yapan charlardan rahatlıkla kutuyu alabilmeli.

Junior Member
    Uçakla izmirden istanbula daha kısa sürede giderken jr bitirmenin daha uzun olmasındaki farkı anlayamıyodum bir türlü teşekkürler güzel olmuş .

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu oyunda ne zaman pk atan adama yönelik bir güncelleme gelir tahminen 2024 te mi cok mu zor daily görev getirmek 100 parti kill non trade mavi kutu silver gem gibi en azından win win şeklinde insanları pk atmaya teşvik edicek şeyler 2 sene oldu csw aktif değil mesela oyuncuya biraz yardımcı olsanız fena olmaz sayın yönetim

oyun acıldımı
    bende hala patch atmıyorda

start geldimi sizde arkadaslar

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Allah Allah heç alışık değiliz böyle güzel güncellemelere yönetimde bir değişikliğe mi gidildi ne edildi maşşallah maşşallah Sivas taki dedemin de dediği gibi remember remember the fifth november yani unutma unutulanlar unutanları asla unutmaz