Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 121 to 125 of 125
    Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by MarioAngelo32 View Post
    2010DA OYUNU bırakmış birisi olarak 2019 2020 bi hevesle oyuna dönup battle priest car acıyorum oyundan sogutuyolar. biriside cıkıpda demiyoki bundan sonra düzelmicek buna alışın dese eyw dicem salıcam oyunu söledıklerı laf yapımcıya bildirdik geri dönmedı diceklerı laf yapımcıya kardesm bu oyun senin oyunun fakat bu oyun türkiyede oynanıyo bizim oyuncularımız bu durumdan cok rahatsız diyip durumu izah etmelerı lazım
    Haklısın dostum fakat NTTGAME'in güncellemeler üzerinde pek bi yetkisi yok, yalnızca oluşan problemleri dile getirebiliyorlar fakat yine son sözü MGAME söylüyor .

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Witcher65 View Post
    oyuna bile giremiyorum ilk kez girmek istedim karakter bile oluşturmadım aldığım hata acount creations abuse lütfen yardımcı olun.
    Selam,

Bu uyarı ekranı ile genellikle gün içerisinde fazla hesap açılması durumunda karşılaşılmaktadır. Müşteri hizmetlerine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz. Ayrıca lütfen aynı konu hakkında birden fazla bilet göndermeyiniz ve biletinizi gerekmediği sürece güncellemeyiniz, sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize yanıt verecektir.

Junior Member
    Merhabalar,

Yapılan Güncellemeden sonra Okçu genie ayarları olduğundan daha da yavaşladı bu sorun ne zaman sona erecek bu konu ile ilgili bir çalışma var mıdır.

Junior Member
    [IMG][/IMG]

bu hata hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar ???

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by Kaptan5553 View Post
    [IMG][/IMG]

bu hata hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar ???

Oyun dosyalarında eksiklik yada hasar görme durumu olabilir mi dostum ? İstersen oyunu kaldırıp güncel setup'ını indirerek bi deneyebilirsin.