Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 125
    Senior Member
    mage arkadaşlar bakabılır alan skılerını geniada çalıştırın çok yavaşlamış

Senior Member
    hocam mageyim genie ile slotu donemıyorum bunun cozumu nedir ?

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Geçen steamKO sunucularındaki genie güncelleme sonrası magelerin geniedeki R attack sorunu sizlere bildirilmiş olmasına rağmen, aynı hatayı USKO sunucularında görmek bizi asla şaşırtmadı.

Bunu bekliyordum.

Teşekkürler. Umarım bunun düzelmesinide yıllarca beklemeyiz.

Quote Originally Posted by hal_G4JKxdL2 View Post
    hocam mageyim genie ile slotu donemıyorum bunun cozumu nedir ?
    Sadece mage için değil dostum sorun ben okçuyum bende de durmadan atack kesiyor. Duruyor sonra tekrar başlıyor , yani z ye hızlı alıyor ama bazen vurmuyor.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by gofgof2019 View Post
    BP işi bitti artık yeni sisiteme alışın
    Quote Originally Posted by upelluri16 View Post
    Güzel güncelleme teşekkürler.

Bp de kalkan düzelir mi o konuda bilgi verirseniz seviniriz.
    Quote Originally Posted by StockingsBubble View Post
    Her şey iyi güzelde Battle Priestler taş mı yesin üstadlar? Artık şu silahsız heal olayını çözseniz diyorum ya da söyleyin, düzelmeyecek diyin, biz de oyunu bırakalım önümüze bakalım ona göre.
    Selam,

Bu durum hakkında bir geri dönüş sağlanmadı, herhangi bir değişiklik olması durumunda duyuru olarak paylaşılacaktır.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Bu durum hakkında bir geri dönüş sağlanmadı, herhangi bir değişiklik olması durumunda duyuru olarak paylaşılacaktır.
    Sevgili modaratör ve gm arkadaşlar , bu genie ile ilgili bir açıklama yapar mısınız ? Z ye hızlı alıyor ancak sürekli atack kesiyor.

Güzel güncelleme tebrik ederim demiştim ancak tebrik etmek için çok erkenmiş maalesef genienin durumuna bakınca. Allah bilir akşam jr de nasıl buglarla karşılaşacağız

Junior Member
    Oyuncuların sesine birkez daha kulak verdiğiniz için teşekkür ederiz. Çok harika bir güncelleme olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Şövalyeler,

30.12.2020 tarihli sunucu bakımı ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz;

* Deva Bird yaratığının can değeri azaltıldı.

* Deva Bird yaratığının can yenileme hızı azaltıldı.

* Her iki ırk için JR etkinliğine Monument eklendi.
    - Monument geriden olan ekip tarafından yok edildiği zaman, 1 puan kazanacaktır.
    - Beraberlik durumunda monumentı yok eden ekip puan kazanacaktır.
    - Önde olan ekip puan kazanamayacaktır.
    - Monument kesildikten sonra tekrar ortaya çıkmaktadır.

* Juraid Mountain Etkinliği süresi 50 dakikadan 35 dakikaya düşürüldü.

* Chaos Etkinliği için yeni başarım (Achievement) eklenmiştir. 3000 rakip öldürdüğünüz zaman başarımı tamamlamış olacaksınız ve başarım ile birlikte DEF 90 özelliği gelecektir.

* NPC Aset üzerinde satılan Ibex/Crisis potları eğer DC Premium ile indirimli olarak satın alındığı zaman eşyalar Trade edilemez ya da satılmaz.

* Altar 4 sunucusunda Juraid Mountain etkinliği aktif hale getirildi.

* Genie hedef alma sistemine iyileştirme yapılmıştır. (Genie kullanımı sırasında hedef alınan yaratık öldükten sonra, daha kısa süre içerisinde diğer yaratığa geçiş yapılacaktır.)

* Akara Altar's tarafından alınan +1 yüzüklerde yaşanan parçalama (Accessory Disassemble Scroll) sorunu düzeltilmiştir.

* NPC Aset'ten alınan potların No Potion laneti altında kullanılması düzeltilmiştir.

• Yüksek fiyattan (Fiyatı indirimli gözüktüğü halde normal fiyattan satın alınma sorunu) Drake’s Blessing eşyası satın alan oyunculara fazla ödedikleri miktar mail üzerinden gönderilmiştir. 7 gün içerisinde alınmazsa eğer, mail silinecektir.

Keyifli Oyunlar,
    NTTGame || Knight Online Ekibi
    Chaos 90 def saçma olmuş bu arada 5 buçuk saatlik bakımda güzel şeyler bekliyorduk beklentimiz yüksekti fakat ufak tefek şeylerle ilgileniyorsunuz oyunda düzeltilmesi gereken çok şey var mesela okcuların skilleri kurianın skilleri asas skilleri gibi ilgilenmeniz gereken şeyler var mesela kurian skilleri kilitleme ve kırmadan ibaret başka skilli yok kurianın Slice Cutting 60 level skilli 6 taneden 5 tanesi sekiyor daha önceeme bekliyoruz.ki kurian için açılan konuda resimde paylaşmıştım warriorun gab's adamant kalkanını kullanmasıda ayrı bir dert tabiki bu tür güncelleme bekliyoruz.

Bilgilendirme için teşekkürler.