Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

macOS Parallels Desktop

macOS bilgisayarım var ve sürekli olarak bootcampdan win tarafına geçmek can sıkıcı oluyor parallels desktop ile oyunu açmak istiyorum hiçbir şekilde illegal bir yazılım değildir bilmeyenler için buradan bakabilir oyunu burada açmam sorun teşkil eder mi kurulu olan windows tamamen orijinal lisanslıdır

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Parallels Destktop uygulamasını kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz, bizim tarafımızca yasak değil, size herhangi bir sorun oluşturmaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Parallels Destktop uygulamasını kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz, bizim tarafımızca yasak değil, size herhangi bir sorun oluşturmaz.

Bunu kullanmak sorun olmaz değil mi? Yasak olduğunu düşünerek ben de kullanmamıştım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Bunu kullanmak sorun olmaz değil mi? Yasak olduğunu düşünerek ben de kullanmamıştım.
    Hocam bendede macbook air 2020 var bu ürünü araştırdığımda çok pahalı gelmişti. Uygun ir yolu var mı acaba bildiğin ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Selam,

Arkadaşım gerekli bilgiyi yukarıda iletmiş, kullanmanız herhangi bir problem teşkil etmeyecektir.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Yani... Keşke GNU/Linux kullanıcılarının bu tarz araçları engellenmemiş olsa da... Biz de işletim sistemleri arasında geçiş yapmadan oyunu oynayabilsek...