Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 85
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ang_85s7hxGD View Post
    ben bunu kötü niyetli bir yorum olarak görüyorum. çöp charda +9 moon falan yok hocam sizin abartmanız. isteyen gelip rosettanın pk sını görebilir. elit itemler elbette var ama yok efendim +9 moon ezik falan bunlar abartı.
    Kötü niyetli yorum? Rosettada oynuyorum, herkesde aşa yukarı 10 wb, 9 moon, 9 buju. Zaten nereye baksan 9 krowaz. Sen herhalde başka serverdesin de haberin yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Oly, Rosettayla birleşirse biz kıtır kıtır yeriz oradakileri açıkca söyliyim. Rosettada çöp char 9 moonlight takıyor, oly dekiler itemlerini satar bırakırlar. Anti desen yok, bizde neredeyse herkesde chitin dd25 ler havada uçuşuyor. Olydeki charlar rosettadaki pk ya kekik olurlar Xd
    Çöp charda +9 moonlight yok hocam abartmayın.

Hatta Rosetta da , olympiadan daha az +10 item var

Kulaktan duyma bilgilere inanmak yerine doğrudan araştırmanızı tavsiye ederim.

Bu arada +9 moonlight rosetta sunucusunda min 400 gb fiyata sahip.

400 gb sizin için '' çöp '' kelimesini ifade ediyorsa bilemeyeceğim.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    olympia ? Şaka mısın olympiada pazarda +9 item fiyatlarından haberin var mı ne kadar dengesiz bir birleşim tavsiyesi bu , ares diez gordion , Rosetta olympia olur daha fazlası olmaz.

Junior Member ElderQueen's Avatar
    Nickname
    WhoIsFrancium
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    WhoCanResistUs
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ares = rosetta
    diez = destan
    gordion = olympia
    Sözünü tartmadan söyleyen, aldığı cevaptan incinmesin.

╔═══════════════

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ElderQueen View Post
    Ares = rosetta
    diez = destan
    gordion = olympia
    Ares Rosetta mı, Diez Destan mı Neyse ki forum moderatörüyüm sadece gülücük atıyorum ve yorum yapmıyorum
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    bence en mantıklı olanı ARES-DİEZ-GORDİON VE OLYMPIA-ROSETTA bu şekil de 2 birleşim cok iyi olacaktır

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ares K.O nun üvey evladıdır aresteki dengezilikten dolayı bu saaten sonra bir aresli olarak aresin faydasına birsey beklememiyorum varsa yoksa yenı sewerlerimiz varsa yoksa destan rosetta ordaki insanlar oyuncular ares kim ki herkez full +10 zaten pwp sw deyip from da sagda solda söylenen çok tayfa var aresten kaçan kaçana isin açıkcası geçen yasadıgım bir olaydır sirusta açtıgım çarı nasıl kolay kastım biliyormusunuz aresten sirusa gelen areste yıllarca oynamıs adamalrın nıckımden tanıyıp beleş görew görew itemleri kastıkları expler sayesinde 79 oldum yabancı adam hiç denk gelmedi. Burdan sayın yetkilileri arese davet ediyorum arada gelip bakın durumuna k.o en eski sw ne halde diye ...

Junior Member ElderQueen's Avatar
    Nickname
    WhoIsFrancium
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    WhoCanResistUs
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ares Rosetta mı, Diez Destan mı Neyse ki forum moderatörüyüm sadece gülücük atıyorum ve yorum yapmıyorum
    Bir forum moderatörü olabilirsiniz. Alaycı gibi ''gülüp yorum yapmıyorum.'' demenize gerek yok.
    Bu davranışınız ile bende ilk defa bir forum moderatörüne gülüyorum.
    Sözünü tartmadan söyleyen, aldığı cevaptan incinmesin.

╔═══════════════

Senior Member
    Kk2 den kalma sw leri birleştirip 3 sw yapacaksın bak bakalım eski oyuncular nasıl pk atıyor. Gordion da pus kırmıyor cz clanlar

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Ares'e 2.kanal açıldı ve siz birleşim diyorsunuz. Nays. CSW günü preli sıra sayıyordu Ares. Birleşsin diyenler acaba hangi aresten bahsediyor? (: