Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 121
    Senior Member
    genieci farmleri korumak için luring sistemini getirdiler

bu sistem olmasa , bu 8li macro çeteleri türeyemezdi , bile isteye kollanıyor bu 8li macro çeteleri

Junior Member
    butun gorevler beklemede malesef exp kassalar anliycagim onlar para kazancak diye gorev yapamiyoruz Nerey kadar NTTGAME yetkileri kulak tikiycak cevap verme tenezurunde bulunmuycakmi

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Konuyu sürekli güncell tutalım beyler, elimizden geldiğince.

Junior Member
    Guncel tutsak ne fayda en ufak bir aciklama yokki neden ssusuyor bu yetkililer bu mageleri ozel kilan nedir

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lMyCooLl View Post
    Guncel tutsak ne fayda en ufak bir aciklama yokki neden ssusuyor bu yetkililer bu mageleri ozel kilan nedir
    Biz elmizden geleni yapalım da üstad

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    sadece htb htc değil ki storming satiros nightmare karuslarda dk aionclo ve dw spotlarında bile yaşanıyor bu durum görev yapmak yerine millet paramunculara para veriyor üzücü durum

Junior Member
    paramun slotu parali oldu party girmek için şartlar en az gold premiüm sari peri şart ustunu fulleyecen 24 saat 30m eslant gg 1 slotu saati 1m Ey NTTGAME ne zamana kadar susacaksin bitirmiycekmisin eslant farmini ticaret yasak ama bunlara serbestmi toplanan coinslerde tlye cevirildigini NTTGAME bilmiyomu

Senior Member
    Quote Originally Posted by lMyCooLl View Post
    paramun slotu parali oldu party girmek için şartlar en az gold premiüm sari peri şart ustunu fulleyecen 24 saat 30m eslant gg 1 slotu saati 1m Ey NTTGAME ne zamana kadar susacaksin bitirmiycekmisin eslant farmini ticaret yasak ama bunlara serbestmi toplanan coinslerde tlye cevirildigini NTTGAME bilmiyomu
    Senin tuzun kuru karakter kasmışsın zaten diyebilirsin ama bu paralı partyler keşke biz kasarken olsaydı. Saati 1m diyorsun mükemmel olay. Genie kaç m?

1-Genie harcamayacaksın
    2-Pot harcamayacaksın
    3-Logosları zamanında alacaksın
    4-Rpr için genie hammer harcamayacaksın
    5-Karakterin ölmeyecek
    6-DC olursan haberdar edileceksin
    7-Bir miktar gold geri gelecek
    8-Ks geldi derdi olmayacak
    9-Party eksik adam arayayım derdi olmayacak

Yahu bir insan daha ne ister?

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Senin tuzun kuru karakter kasmışsın zaten diyebilirsin ama bu paralı partyler keşke biz kasarken olsaydı. Saati 1m diyorsun mükemmel olay. Genie kaç m?

1-Genie harcamayacaksın
    2-Pot harcamayacaksın
    3-Logosları zamanında alacaksın
    4-Rpr için genie hammer harcamayacaksın
    5-Karakterin ölmeyecek
    6-DC olursan haberdar edileceksin
    7-Bir miktar gold geri gelecek
    8-Ks geldi derdi olmayacak
    9-Party eksik adam arayayım derdi olmayacak

Yahu bir insan daha ne ister?
    Bunların hiç birini düşünmiyim diyen adam gider ringde char alır hocam..İnsanlar sadece farm atmak yada pk atmak için oynamıyor bu oyunu.
    Ben charımı kendim kasamayacak mobun içinde ki dropları alamayacaksam neden char kasıyorum ?zaten böyle birşey yapmak istemesem hesabıda belli, günlük 30m ayda 9 gb yapar, +80 level charlar zaten bu paralar değil mi?
    Yani gereksiz o slotta bulunan insanları savunmanın bi anlamı yok arkadaşım..ayrıca slotta oyuncunun kendisi kasarsa emin ol hem genie hem genie hammer parasını rahatlıkla cıkartabiliyor,üstünde biriken potlarda cabası...

Senior Member
    Quote Originally Posted by mis_ye4ALVDK View Post
    Bunların hiç birini düşünmiyim diyen adam gider ringde char alır hocam..İnsanlar sadece farm atmak yada pk atmak için oynamıyor bu oyunu.
    Ben charımı kendim kasamayacak mobun içinde ki dropları alamayacaksam neden char kasıyorum ?zaten böyle birşey yapmak istemesem hesabıda belli, günlük 30m ayda 9 gb yapar, +80 level charlar zaten bu paralar değil mi?
    Yani gereksiz o slotta bulunan insanları savunmanın bi anlamı yok arkadaşım..ayrıca slotta oyuncunun kendisi kasarsa emin ol hem genie hem genie hammer parasını rahatlıkla cıkartabiliyor,üstünde biriken potlarda cabası...
    Ben kendim kastım hiç çıkmadı parası. Biz kasarken oynamıyordun demek ki 1 paramun slotuna 3 party vuruyordu. Slot dolu falan yoksa adamlar gelip genie açıp uyuyorlardı sabah gözünü açıp bakıyorsun 3 party adam var Kim ne kadar exp kıtladıysa. Hiç priest oynadın mı? Nasıl mana gidiyor biliyor musun? Yada warrior ? Mp rec takanı partyden atıyorlardı ben kasarken. 1 tane 1920 mana 8 kişiden sana denk gelecek o sırada sen 4-5 mana basmış olacaksın
    Nasıl birikiyor?

Kusura bakma ama senin derdin kendim kasayım, kutuya bakayım değil. Adamlar sistem kurmuş nasıl çomak sokayım gibi bir şey. İllegal durum varsa GM gitsin hapse atsın adamları. Ama legal olarak yapıyorsa kime ne zararı olabilir?

Ha bu arada 30 günden daha erken sürer. 75 e kadar seri görevi mevcut zaten. Premium ve logosları hesaba kat.
    Last edited by BlackMbaku; 02-25-2021 at 12:26 AM.