Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 121
    Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by f6n_g1Vp6KD8 View Post
    8x pre çekiyor adamlar diyeceklerim bu kadar
    diğer userler tesbihmi çekiyor dostum
    böyle düşünmen yanlış bence
    meydan-ı aslandan kanı buldukça tilki gibi fırsatla şikar almayı erlik sayma

Senior Member
    Quote Originally Posted by f6n_g1Vp6KD8 View Post
    8x pre çekiyor adamlar diyeceklerim bu kadar
    Madem Nttgame'in iyiliğini düşünüyoruz o zaman olaya bir de şuradan bakalım. 8x Premium çeken tekelciler 80x Premium çeken birbirinden farklı oyuncuları oyundan kaçırıyorlar. Kar zarar hesabı yapacaksak tarafsız olalım lütfen.

Senior Member WooOOOooW's Avatar
    Nickname
    TRBoring
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Diriliş
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    bu kitlenin burdan sökülüp atılması için bu konuya +1 diyorum ve destekliyorum
    Last edited by DonJose; 03-18-2021 at 07:28 AM.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Sirius'ta akşamları açılan Timed isimli serverda görev yapılan yerler bomboş. Reb basan bir arkadaşın görevlerini yaptık. Sonra Jr'ye kadar Paramunda 20 dakika takıldık.

Genel olarak böyleyse bu Timed görev yapamıyoruz diyenler hala niye yapamıyor?

Ne hikmetse Timed serverinde JR giren sayısı Sirius 2 den fazla. Amaçları level kasmak görev yapmak falan değil bence.
    Görevlerle olacağın maksimum 72 falandır. 72'den sonra ne yapacaksın güzel kardeşim? JR girip 83 adamlara 40 dakikalığına eziyet çektireceksin yanlış mıyım? Yoksa bu 11. karakterin ile Draki yapmaya devam mı edeceksin?

83 olma amacı güden herhangi bir insan görevleri çatır çatır yapar. Bağırarak, krala yazı geçirerek 8 adam toplasan bu malum slotlarda kutu bile alırsın. Başka bir deyişle görevlerden sonra 83 olmak için harcayacağın premium,genie ve pot masraflarıyla ring alırsın. Yine 83'e ulaşırsın. Yeter ki öyle bir amacın olsun.

Htb ve Htc görevleri için 1m verdim genie ile orda çakılı duran magelere. Üstü doldurmak şartıyla tabi. Sohbet ettim 4 kişilermiş hepsinde 2 PC var dedi. Gözlemlediğim oto rpr falan yapmıyor adam zaten bunu iş edinmiş. O yüzden devamlı kontrol ediyor. TS basarken makro kullandıklarını düşünüyorum ama. Hatta 1 karakter pazar kurmuş görev itemi satıyordu. Başarabiliyorsa ve legal ise helal olsun denir. Legal değilse adamın suçunu tespit edecek kişi ben miyim? Yetkili gider banlar, hapise atar. Yetkili gidiyorsa ve bir şey olmuyorsa ya adam temiz iş yapıyordur ya yetkili görmezden geliyordur. Veya yetkili kontrol etmiyordur.

Neymiş isteyen bir şekilde görevi yapıyormuş.

Toplum olarak benim yapamadığım her şey illegaldir kafasından kurtulmamız gerek.

Üstadım arkadaşlara bir sorsaydık tradeleri hala kapalı mı

Junior Member
    Konuyu güncel tutalım lütfen.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    görevleri solo değil clandan arkadaşlarla 3 4 kişi yaptığımızda htb htc slotu veya diğer başka slotlarda kutularıda alıyoruz , son vuruşlarıda . biraz eli yüzü düzgün bir karakter solo da yapar görevini.

hatta bazı genie farmcılar yada elle farm yapanlara pm attığımızda adamlar gelin oturun ben nasıl olsa kesiyorum diyor. diyalog kurmak en önemlisi. görev yapamıyorum kısmı bence görev yapamamaktan değil. Farm yapmak istiyorum ama bu slotlarda yapamıyorum a gidiyor.

Ekip olduktan sonra farmda exp de görevde çok rahat yapılıyor. Slotlara çöken çetelerdeki adamlar full +9 /+10 lu itemli olmadığından 3 4 kişi adamların elinden slotuda rahat alabilirsiniz. tabi slotu tek başına almak istersen olmuyor o yüzden knight online ın ilk günlerinde olduğu gibi bu günlerinde de herşeyi ekiple yapacaksın. ekibin varsa her istediğini yaparsın. oyun takım oyunu . solo devri çok aşırı sağlam değilsen bitti artık.

Şu olaya katılmıyorum: Adamlar 8x premium, kc falan çekiyor diyorlar. AOC'ta da 8x pc ile farm yapanlar vardı onlar premium almıyorlar mıydı? O adamlara bir önlem getirildi..

Senior Member
    Gelecek güncellemeyi merakla bekliyorum...

Junior Member
    Arkadaşlar afk farmının kesinlikle bitirilmesi gerekiyor.Bu olayların ardı arkası kesilmez çünkü. Bitirilecek kardeşim genie kaldırılacak bunun tek çözümü bu diğer türlü droplar düşürülürse kimse coins yada item kasamaz.Bu herkesin zararına. En iyi yöntem afk farmının bitirilmesidir.NTT game bunu yapsın yeter.Bak o zaman insanlar eskisi gibi item yapıp cz de pk peşine düşer işte.Ben bu yüzden premium almıyorum.Boşa gidecek çünkü biliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    görevleri solo değil clandan arkadaşlarla 3 4 kişi yaptığımızda htb htc slotu veya diğer başka slotlarda kutularıda alıyoruz , son vuruşlarıda . biraz eli yüzü düzgün bir karakter solo da yapar görevini.

hatta bazı genie farmcılar yada elle farm yapanlara pm attığımızda adamlar gelin oturun ben nasıl olsa kesiyorum diyor. diyalog kurmak en önemlisi. görev yapamıyorum kısmı bence görev yapamamaktan değil. Farm yapmak istiyorum ama bu slotlarda yapamıyorum a gidiyor.

Ekip olduktan sonra farmda exp de görevde çok rahat yapılıyor. Slotlara çöken çetelerdeki adamlar full +9 /+10 lu itemli olmadığından 3 4 kişi adamların elinden slotuda rahat alabilirsiniz. tabi slotu tek başına almak istersen olmuyor o yüzden knight online ın ilk günlerinde olduğu gibi bu günlerinde de herşeyi ekiple yapacaksın. ekibin varsa her istediğini yaparsın. oyun takım oyunu . solo devri çok aşırı sağlam değilsen bitti artık.
    Aynen öyle hiç bir görevde takılmadım 1 tane exp clana girip X görevim var deyince 4-5 kişi geliyor. X görevinin slotunda 2 kişi daha buluyorsun. 10 bilemedin 15 dakikaya X görevi biter.

Amaçları o slotlarda farm yapmak yani şikayet ettikleri insanların yaptığını yapmayı istiyorlar