Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

ICS/OTP sistemi sürekli hata veriyor

Merhaba, Knight online'a yeni kayıt oluyorum her şeyi halletmeme rağmen anyOTP kodunun yanlış olduğunu söylüyor site. Programı yeniden yüklediğimde ise auth kodum artık çalışmıyor ve şöyle bir hata alıyorum. https://prnt.sc/waq4h1 https://prnt.sc/waq4h1

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu hatanın sebebi; daha önce kullanılmış veya kullanma süresi (3 gün) geçmiş kodu kullanmanızdır. Bu hatayı eğer OTP Programınız doğru çalışmıyorsa, aldığınız kodu girdiğinizde program kapanıyorsa da almanız mümkündür. Eğer OTP programınız kod girdiğinde kapanıyorsa PC üzerinde bulunan AnyOTP programını yönetici olarak çalıştırabilir veya uyumluluk ayarını Windows 7 - 8 olarak değiştirerek deneyebilirsiniz. Bu hatayı aldığınızda https://otp.nttgame.com/ üzerinden yeni kod almanız gerekmektedir.

Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

OTP Hata Kodları ve Çözümleri

Junior Member
    Yani bir auth kodu ics'te bir kez mi kullanabiliriz?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by shisuiwa1 View Post
    Yani bir auth kodu ics'te bir kez mi kullanabiliriz?
    Evet tek bir ID ve Authcode ile tek bir OTP kurulumu yapabilirsiniz. Ayrı bir cihaza OTP kurulumu için yeni bir ID ve Authcode göndertmeniz lazım.

Junior Member
    Tamam ama bir kere kurduğumda OTP kodu yanlış hatası verip yeniden yüklememi istediniz, yeniden yükledim girdim girmiyor, şimdi de auth code değiş diyorsunuz ama NPoint istiyor bunun için de, yeni hesap açmaya kalktığımda ise undefined hatası alıyorum, sırf oyunu oynayabilmek için para mı vermeliyim şu an ne yapacağım?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Tamam ama bir kere kurduğumda OTP kodu yanlış hatası verip yeniden yüklememi istediniz, yeniden yükledim girdim girmiyor, şimdi de auth code değiş diyorsunuz ama NPoint istiyor bunun için de, yeni hesap açmaya kalktığımda ise undefined hatası alıyorum, sırf oyunu oynayabilmek için para mı vermeliyim şu an ne yapacağım?
    Merhaba,

Undefined hatası almamak adına çerezleri temizledikten sonra tekrar dener misiniz? Bu öneri de olmazsa lütfen mobil telefon üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirmeyi deneyiniz.

Junior Member
    Dostum merhaba, aklınıza gelebilecek her türlü çözümü denedim fakat hepsinde undefined hatası alıyorum, 3 arkadaşımın bilgisayarında denedim onlar da aynı hatayı alıyor. Aynı şekilde mobil veriden de alamıyorum üyelik :/

Moderator NightOwl's Avatar
    Dostum merhaba, aklınıza gelebilecek her türlü çözümü denedim fakat hepsinde undefined hatası alıyorum, 3 arkadaşımın bilgisayarında denedim onlar da aynı hatayı alıyor. Aynı şekilde mobil veriden de alamıyorum üyelik :/
    Selam,

Undefined hatası durumunda genellikle telefonu Wi-Fi bağlantısından çıkarıp mobil veri ile denenmesi sonucu kayıt olunabiliyor. Ayrıca arkadaşlarınızın bilgisayarları aynı internete bağlıysa farklı bir internet bağlantısından deneme yapabilirsiniz.