Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Olması gerekenler ama nedense yapılmıyor sonuna kadar katılıyorum fikirlerine.

Junior Member
    Söyleyecek pek söz yok.! güzel yerler den yakalamışsın güzel paylaşım. mutlaka olması gereken şeyler bunlar

Katiliyorum

Member
    Nickname
    JeximoS
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Bdw olayı ve maden konusunda söylediğin güzel olur.
    Last edited by NativeBrutal; 12-27-2020 at 08:38 PM.

Senior Member
    karakter silme gelsin yeter

Senior Member
    Ben çok uğraştım relog için. Ancak premium satma politikasına takılılıyor gibi. Select char olursa oyundan çıkmadan yan chara geçiliyor. Premium satışına engel olduğundan getirmiyorlar.
    Preli oyunculara özel getirsinler ya da sunucu listesine yollayıp sıra bekletecek şekilde ayarlasınlar. Hakikaten select char yapıp yan chara geçemediğin başka bir mmo/mmorpg görmedim duymadım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    ben çok uğraştım relog için. Ancak premium satma politikasına takılılıyor gibi. Select char olursa oyundan çıkmadan yan chara geçiliyor. Premium satışına engel olduğundan getirmiyorlar.
    Preli oyunculara özel getirsinler ya da sunucu listesine yollayıp sıra bekletecek şekilde ayarlasınlar. Hakikaten select char yapıp yan chara geçemediğin başka bir mmo/mmorpg görmedim duymadım.
    bugÜn olmasada bİr gÜn bunlar olcak

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    3.town daha önce surların içinde değil kardan adamların olduğu yerdeydi solcanların oraya korkulukların oraya bile pazar kuranlar olurdu bende bi kaç kere konu açtım ama bir şey değişmedi herkes üst üste pazara tıklamak zor oluyor yer bulamıyorsun..

6.bdw yi bilmem ama sabah millet yüzünü yıkamadan uykulu jr giriyor sağa sola giden townda afk kalan ölüp bayılan bosların hepsini çeken vs bu oyunu türkler oynuyor ama yabancılar için sabah jrsi steamda öğlen 1 de akşam 10 yabancılar olurdu jrde..

7. madendeki kospla baş edemediler drobu kestiler kurtuldular dediğin gibi olursa kosplar dolar..
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...