Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    Özellikle priestlerde çok sıkıntı oluyordu. Umarım faydalı olacaktır.

macrodan daha seri z alabilcek mi ? bence genie altı macro kullananları meşrulaştıracak bi güncelleme bu dışarıdan birisi video kaydı aldığında macro kullansa bile adam genie seri z alıyor onla vuruyordum diye bahanesi olacak. Genie açıkken skill bar kitlenmediği sürece bu devam edecek.

Senior Member
    aylık 500 tl pus alsın pc açmadan oto manticor htb htc kassınlar adamları da ugrastırmasınlar

Quote Originally Posted by am2pm View Post
    Güncelleme not: * Genie hedef alma sistemine iyileştirme yapılmıştır. (Genie kullanımı sırasında hedef alınan yaratık öldükten sonra, daha kısa süre içerisinde diğer yaratığa geçiş yapılacaktır.)

Bu resmen slot tutan oyunla ilgisi olmayan 8 pc mage adamların daha seri para kazanmasını sağlayacak bir güncelleme biz genie ile yıllarca slot tutan insanlara güncelleme getirin bir şeyler yapın insanlar ne göre yapabiliyor nede oyun içi masrafını karşılayacak farm yapabiliyor diye şikayette bulunurken siz yine adamların ekmeğine yağ sürecek güncelleme getiriyorsunuz bu güncelleme önümüzdeki hafta usko tarafına da gelecek yazık vallahi insanlar oyunda bir birini yiyor slot yok tek bir insanın bütün slotları alması ne kadar hoş
    Merhaba, bence makro kullanmayan insanlara kullananlar karşısında destek getiren bir güncelleme olmuş. Misal ben sadece genie açan biri olarak makro açan birinden artık slot alabilirim diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by srcnkynr1 View Post
    macrodan daha seri z alabilcek mi ? bence genie altı macro kullananları meşrulaştıracak bi güncelleme bu dışarıdan birisi video kaydı aldığında macro kullansa bile adam genie seri z alıyor onla vuruyordum diye bahanesi olacak. Genie açıkken skill bar kitlenmediği sürece bu devam edecek.
    En azından aynı hızda alabilir diye ümit ediyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vf0rAliveDeatH View Post
    Merhaba, bence makro kullanmayan insanlara kullananlar karşısında destek getiren bir güncelleme olmuş. Misal ben sadece genie açan biri olarak makro açan birinden artık slot alabilirim diye düşünüyorum.
    eliyle oynayan ve ya görev yapmaya çalışan oyuncuyada köstek olmuş

Senior Member
    8 pccilere bi faydasıı yokki bu olayın zaten genie atak kısmı off macro ile kesiyorlar.