Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Angry Eski Sunucularda 1+1 Hk

Merhaba değerli arkadaşlar sayın yöneticiler

bilindigi üzere NTTGame bu oyunun yayıncısı, yapımcısı ise Mgame.

bir yapımcı farzı misal oyuncuların isteklerini yerine getirdiginde ne kaybeder çok merak ediyorum

eski serverlerin durumu ortada Ares 'e başlayacaksanız ringde karakter alacaksınız başka çaresi yok

Diez 'e başlayacaksanız ringde karakter alacaksınız başka çaresi yok

Gordionda Rosettada Olimpiada Başlayacaksanız Ringde karakter alacaksınız kesinlikle başka yolu yok

bu serverlere kalıcı olarak 1+1 gelse Mgame ne kaybeder.

Yada NTTGame ne kaybeder yazdıgım serverlerde Paramun Taksi bile yok bildiginiz üzere eski serverlerde oynayanların yaş ortalaması bir hayli fazla. oyuncu kitlesi zaten belli. exp kasan oyuncu 0 neredeyse.

yaklaşık 1 haftadır sadece 73 olabildim.Plat premiumda mevcut 2k ap var okcumda.

party olmadıgı için görevlerle ugraşmaktan gına geldi artık bir kolaylık sağlansa ne olur çok merak ediyorum

bu yapımcı firmanın bu konulara SICAK BAKMAMASININ altındaki neden nedir.

Sirius Altar Vega yeni server.

Vegada bile yapıldı haftalarca hatta aylarca 1+1 heryer party kaynıyor boşta kalma imkanınız zaten yok

olimpiada ben tek nereye kadar gidebilirim.

7 8 yıllık serverde ringden karakter almadan karakterimi nasıl 83/x reb yapabilirim.(Ringdeki karakterin 2 kez hapse girip çıkmış olma imkanı var 3.de süresiz ban.)

ivedilik ile konunun değerlendirilmesini talep ediyorum

eski serverlere kalıcı olarak 1+1 gelmeli. hiçbirşey kaybetmezsiniz aksine insanlar daha çok cash ve pus itemlerine abanır bir öneridir.

bakın 1+1 yapıldıktan sonra servere yeni başlayan oyuncu sayısındaki artışa.

bu sadece bir öneri keşke dikkate alınıp gerçekten bir aksiyon alınarak bizleri şaşırtsanız ama

hayal işte.

Senior Member
    moderatörler düşüncelerini yazabilir mi.

Senior Member
    Bunun mgame ile alakası yok.Nttgame istiyor mgame yapıyor.Kimse k.bakmasın açın gözünüzü biraz.en basit örneği mirtiller ilk önce eslanta getirildi hoop aşkam 5 olmadan kapatıldı sonra cz ye alındı.Vega da çift jr ödülü aylarca durdu neden ? nttgame öyle istiyor çünkü.Nttgame ne isterse mgame yapıyor.en basiti cz de ki bahçe farmını dagıttılar yaratıkları farklı yerlere koydular sonra ne oldu bizimkiler bi yolunu buldu ve hooop yaratıklara no tp skili eklendi ? allalala kim ekledi acaba ?

Senior Member
    bende biliyorum kral işlerine gelen şeylere anlık olarak müdehale ettiklerini ama bizleride düşünmeleri lazım 1 haftadır mal mal geziyorum slotlarda exp kasan yok bırak expi farm yapan yok eslantta ki girsem pt ye otursam exp kassam.

sesimizi duymalarını rica ediyorum.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Sürekli olmasa bile eski sunuculara belli aralıklarla 1+1 gelmesi güzel olabilir.

Senior Member
    xBionic kral vallaha billaha diyorum 1 haftadan fazla oldu 1 gbden fazla pot mana parası harcadım 73 oldum kimse yok olimpiada birisi paramunda taksi yapsa en azından 77 78 olmuştum madurum lütfen destek olun para pul indirim talep etmiyoruz sadece exp olayı sözkonusu olsun.. birşey kaybetmezler.

Senior Member
    keşke 1 gm den olumlu bir cevap alsak sevinsek.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Exp kasmak zaten kolay ne 1+1 i
    1+1 kzperlerin işine yarar anca.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Ben sadece Ares sunucusunda oynuyorum. Bundan yıllar önce 78 level olduğum dönemde artık exp kasan yok 80 olamazsın diyenler vardı. Gerçekten de o dönem nerdeyse hiç exp kasan yoktu ama ben kendi CZ boroo partilerimi kurdum, mage DK, Cw partilerine girdim. CZ DS partisinde de 83 oldum. Bunların hepsini nerdeyse hiç kimsenin exp kasmadığı dönemde yaptım. Şu an için durum böyle değil, ister Paramun isterse Titan olsun çok rahat exp partisi bulabilirsin. Ayrıca 1+1 gelmesi ne işine yarayacak ki? Zor olan kısım zaten 80'den sonrası olacak senin için.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Ben sadece Ares sunucusunda oynuyorum. Bundan yıllar önce 78 level olduğum dönemde artık exp kasan yok 80 olamazsın diyenler vardı. Gerçekten de o dönem nerdeyse hiç exp kasan yoktu ama ben kendi CZ boroo partilerimi kurdum, mage DK, Cw partilerine girdim. CZ DS partisinde de 83 oldum. Bunların hepsini nerdeyse hiç kimsenin exp kasmadığı dönemde yaptım. Şu an için durum böyle değil, ister Paramun isterse Titan olsun çok rahat exp partisi bulabilirsin. Ayrıca 1+1 gelmesi ne işine yarayacak ki? Zor olan kısım zaten 80'den sonrası olacak senin için.
    kesinlikle doğru söylüyorsunuz olympia serverında kendim bişeyleri çabalıyorum fakat size katılmadıgım 1 konu var. 1+1 olsa 80 level kadar görevsiz gelse insanlar sonra görevleri yapmaya başlayıp 82 level % bilmem kaç olsa daha güzel olmaz mı?