Results 1 to 10 of 10
    Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Genie Hammer Magic Hammer Dolandırıcılığı

Merhaba
    Son zamanlarda çok fazla Genie hammer diye Magic hammerı 10m den koyup 30tane magic hammerı 300m ye satmaya çalışan dolandırıcılar çoğaldı. Sürekli denk gelmeye başladım. Birileri dolandırılmadan sizden ricam Genie Hammerın Rengini değiştirir misiniz. Aynı tip ve renkte olması dolandırıcıların işine yarıyor. Adam pazar sc ile gidip full paket genie hammer alacam derken dolandırıcılar araya bi iki tane 30tane magic hammerı 10mden koyuyorlar.Yeşil felan yapsanız yeter insanların bir anlık dalgınlığından faydalanıp dolandırmasın bu fırsatçılar.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Genie Hammer'ın renginin değiştirilmesi gayet güzel olur.

Senior Member
    onu değiştirsen baska bir yol buluyorlar .Dolandırıcada yollar bıtmıyor malesef.Kalıcı bir yaptırım olmadığı surece devam eder

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Umarım mgame bişey yapar :/

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Katılıyorum, iki farklı eşya fakat görünüşleri aynı. En basitinden Genie Hammer eşyasına şeffaf olarak G harfi gömülebilir. Ya da bir kenarına çok ufak şekilde G harfi eklenebilir.

Senior Member
    Öneriyi destekliyorum. Renginin değişmesi herkesin faydasına olacaktır.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    onu değiştirsen baska bir yol buluyorlar .Dolandırıcada yollar bıtmıyor malesef.Kalıcı bir yaptırım olmadığı surece devam eder
    Kalıcı bir yaptırım söz konusu olamaz. Sonuçta adam oyunun kendisine izin verdiği şekilde serbest bir piyasada elindeki eşyayı istediği fiyata koyabilir.
    En mantıklı çözüm simge değişikliği gibi görünüyor. Oyuncuların da eşya alırken biraz daha dikkatli olmasında fayda var.
    Şahsen bir eşya alırken ve satarken yeri geliyor 10 kere kontrol ediyorum fiyatı.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Rengi değişmeli....

Senior Member
    Quote Originally Posted by ARTHUR. View Post
    Merhaba
    Son zamanlarda çok fazla Genie hammer diye Magic hammerı 10m den koyup 30tane magic hammerı 300m ye satmaya çalışan dolandırıcılar çoğaldı. Sürekli denk gelmeye başladım. Birileri dolandırılmadan sizden ricam Genie Hammerın Rengini değiştirir misiniz. Aynı tip ve renkte olması dolandırıcıların işine yarıyor. Adam pazar sc ile gidip full paket genie hammer alacam derken dolandırıcılar araya bi iki tane 30tane magic hammerı 10mden koyuyorlar.Yeşil felan yapsanız yeter insanların bir anlık dalgınlığından faydalanıp dolandırmasın bu fırsatçılar.
    Bizim arkadaş yeni başladı oyuna gecen inn hostesin oradaki potculara 3gb kaptırmış daha da kaptıracakmışta parası bitince fark etmiş bu işte yanlışlık olduğunu.