Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 31

Hybrid View

Umarım gerçek değildir dediğim bir chaos

Koxper ile moderatorün aynı chaos odasına denk gelmesi ve koxperlerin mavisini alıp yoluna devam etmesi? Umarım fake nicktir. Yoksa çok üzücü..
    Last edited by RavelsKing; 12-24-2020 at 11:35 AM. Reason: Nick bilgileri içeren KSC

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Kaynak nedir ?
    xD

Neyin kayneğından bahsediyorsun anlamadım

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Moderatörler de sizin gibi oyuncudur. Biz de illegal bir durum ile karşılaştığımızda hile bildirim alanını kullanıyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Moderatörler de sizin gibi oyuncudur. Biz de illegal bir durum ile karşılaştığımızda hile bildirim alanını kullanıyoruz.
    yok canım , ne zaman yüklediniz de sıra geldi incelendi banlandı. alla alla

benim zorum neydi de 4 tane kxperle aynı chaosta oynuyorum hergün ? kendinize geldimi çat diye banlatıyonuz?

1 coins bugu olsun hemen kapat serverları düzelt, chaostan millet ev araba düzdü, hile hurda gırla gidiyor , ben kxper ler yüzünden forumda bilmem kactane account sildirdim küfretmekten. siz bug oldumu kapatin serverlari bakıma alın düzeltin , chaos oldumu kılınız kıpırdamasın. AMACINIZ NE NTTGAME? bunu bilmek oyuncunun hakkı. Sizin kazandığınız paralar haram.
    Last edited by Rougee2; 12-24-2020 at 08:50 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rougee2 View Post

benim zorum neydi de 4 tane kxperle aynı chaosta oynuyorum hergün ? kendinize geldimi çat diye banlatıyonuz?
    Discord üzerinde güvenilir üye permi alarak anlık hile bildirimi yapabilirsiniz.

Senior Member
    Discord üzerinde güvenilir üye permi alarak anlık hile bildirimi yapabilirsiniz.
    modetatör olunca ilk önce post silmeyi mi öğretiyorlar hesap silmeyi mi ?

Senior Member
    Şuan bu 2 kişinin videosunu yükledim 1 ini reportladım digerininde videosunu yüklüyordum demekki mod olmak gerekiyormuş.Bu kadar hızlı banlanıyorlarsa.Bu ülkenin her yerinde torpil ayrımcılık var oyunda bile var şaka gibi ..
    Madem bu kadar hızlı banlanıyorsa bu CR niye bu kadar yavaş ilerliyor ???

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    5 gündür report ettiğim adam hala oyunda mükemmel çalışıyor dc cr evet haklsın

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rougee2 View Post

1 coins bugu olsun hemen kapat serverları düzelt, chaostan millet ev araba düzdü, hile hurda gırla gidiyor , ben kxper ler yüzünden forumda bilmem kactane account sildirdim küfretmekten. siz bug oldumu kapatin serverlari bakıma alın düzeltin , chaos oldumu kılınız kıpırdamasın. AMACINIZ NE NTTGAME? bunu bilmek oyuncunun hakkı. Sizin kazandığınız paralar haram.
    Çok aşıksan chaosa eski serverlarda oyna bu ayın 22 günü mavi aldım aylık chaos rankında 4.yüm sadece 1 tane koxper gördüm.