Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Moderator Pochette's Avatar
    Quote Originally Posted by Rougee2 View Post
    10 lvl e kadar boş lak lak mi yapıcaz kardes
    İnsanlar ile sohbet etmeniz size bir şey kaybettirmez. Dilersen 10 level olup hile bildirim kısmını kullanabilir veya buradan bildirimlerinize devam edebilirsiniz.

Senior Member
    ben dc kanalında hile bildirimi yapılan bir kanal ismi göremedim bugüne kadar

Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Moderatör arkadaşımızın da söylediği gibi bizlerde birer oyuncuyuz. Bir durum ile karşılaştığımız zaman ilgili hile bildirim kanallarını kullanıyoruz.

@Rougee anlık hile bildirim kanalı mevcut. Oradan bildirim yaptığınız zaman gm ekipleri kontrol gerçekleştiriyor. Yani moderatör olmamız bizlerin ayrıcalıklı olduğunu düşünmenizi gerektirmiyor.
    Malesef bahsettiğiniz anlık hile bildirimi o kadar da anlık değil, sizin de tecrübe ettiğiniz üzere reportladığınız şahıslar chaostan sonra banlandı
    Last edited by RavelsKing; 12-24-2020 at 10:00 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (5)
    arkadaşlar. 1 karakterin banlanması muhabbeti sürdükçe bu iş bitmez. bu işin detaylı takibi gerekiyor. bu adamlar kutuları alıyor ama napıyor sonra? buna bakmanız lazım. kime satıyor, kime trade atıyor da teslim ediyor. bunları inceleseniz zaten mesele kalmayacak. adamın belki pazar charı var içinde 1k kutu biriktirmiş. o charı bir banla bakalım sen bi daha uğraşacak mı bu meselelerle.

şimdi şunu diyebilirsiniz. buy pazarlara atıyolardır napalım elalemin pazarını mı banlayalım. o zaman şuna bakarsınız. hep aynı pazara mı atıyor? öyle yapıyorsa o pazarı banla gitsin. kısacası açığını yakaladığınızdan emin olduğunuz an hepsini kapatın. yoksa hırsız içerdeyken kapı kilit tutmaz. içerde satışları sürdüren adama müdahale olmadıkça dışardan birileri kutuları toplayıp içerdekine teslim etmeye devam eder. tümünü detaylı incelemeyle bulup çıkarmanız gerekiyor. artık gm lerden bu konuda adımlar istiyoruz.

edit. hatta artırıyorum. satış yaptıkları sitelerle görüşüp oradaki hesaplarına kadar bloke ettirin. oyunumdan bu adamın para elde etmesini istemiyorum diyin her şeyiyle kapattırın. gerçekten mücadele etme niyetiniz varsa emin olun gidilebildiği yere kadar gidilir illa ki. yeter ki niyet olsun.

yok canım , ne zaman yüklediniz de sıra geldi incelendi banlandı. alla alla

benim zorum neydi de 4 tane kxperle aynı chaosta oynuyorum hergün ? kendinize geldimi çat diye banlatıyonuz?

1 coins bugu olsun hemen kapat serverları düzelt, chaostan millet ev araba düzdü, hile hurda gırla gidiyor , ben kxper ler yüzünden forumda bilmem kactane account sildirdim küfretmekten. siz bug oldumu kapatin serverlari bakıma alın düzeltin , chaos oldumu kılınız kıpırdamasın. AMACINIZ NE NTTGAME? bunu bilmek oyuncunun hakkı. Sizin kazandığınız paralar haram.
    Çok aşıksan chaosa eski serverlarda oyna bu ayın 22 günü mavi aldım aylık chaos rankında 4.yüm sadece 1 tane koxper gördüm.

Quote Originally Posted by aza_ZUpN5uCB View Post
    Çok aşıksan chaosa eski serverlarda oyna bu ayın 22 günü mavi aldım aylık chaos rankında 4.yüm sadece 1 tane koxper gördüm.
    Bu konuşma tarzıyla bu konuya katkı sağlayamazsın. Olayı kavramadan yorum yapmamanı tavsiye ederim, burada mavi kutuyu değil oyun zevkini hiç etmelerinden bahsediyoruz.

Moderator NightOwl's Avatar
    ben dc kanalında hile bildirimi yapılan bir kanal ismi göremedim bugüne kadar
    Selam,

Belirtilen hile bildirim kanalını görüntüleyebilmek için sunucumuzda Güvenilir Üye yetkisine sahip olmanız gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Discord üzerinde güvenilir üye permi alarak anlık hile bildirimi yapabilirsiniz.
    Şuan bu 2 kişinin videosunu yükledim 1 ini reportladım digerininde videosunu yüklüyordum demekki mod olmak gerekiyormuş.Bu kadar hızlı banlanıyorlarsa.Bu ülkenin her yerinde torpil ayrımcılık var oyunda bile var şaka gibi ..
    Madem bu kadar hızlı banlanıyorsa bu CR niye bu kadar yavaş ilerliyor ???

Senior Member
    Kaynak isteyenlere Alın size kaynek illa mod olmak gerekiyor demekki.Biz güvenilir değiliz Şaka gibi Videolarıda var isteyene atarım hiç sıkıntı değil fakat 6 ncı sıradaki de k0xperdi onu gözden kaçırmışsınız sayın mod
    Last edited by NightOwl; 12-25-2020 at 05:19 AM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Benim dc'den 4 gün önce bildirdiğim kişi hâlâ duruyor. Videosunu da foruma attım. Hem de gündüz bildirmiştim. Önceden 10 gün banlanmayan char da gördüm. Hadi gece anlık bildirim dönüş olmaz da gündüz bildirdiğimiz adama işlem yapılmaması garip. Aynı kişiyi dc üzerinden ikinci defa bildirince de tekrar bildirmeyin, yetkiniz alınır, eminseniz foruma videolu bildirin diyorlar. Ee foruma da attık 3 gündür sabitlenmedi bile konu. Ne olacak bu hilecilerin hali?

Biz yanlış kanala mı bildiriyoruz acaba?