Results 1 to 2 of 2

Thread: NPoint Sorunu

NPoint Sorunu

Arkadaşalar herkese merhaba. Oyuna yeni başladım AnyOtb yi iş yerinde bir bilgisayara kurdum.Oradan şifre işini hallediyordum. Aynı şekilde telefonuma da kurdum.Şifre geliyor ama oyunda hata veriyordu. Çok fazla üzerine düşmemiştim. Şimdi Covid sebebiyle evden çalışacağım. İş yerinden bilgisayar getirttim. Any Otb bu bilgisayarda çalışmadı. Bana mesaj ile gelen ID kodu ve Aut o code çalışmadı. Yeniden gelsin dediğimde Npoint eksik diyor. Alayım dedim ama GarantiBankası kartlarına kapalı olduğu yazıyor. Bu durumda ne yapabilirim.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Auth Code için aşağıdaki durumlar geçerlidir;
    -Kod tek kullanımlıktır, bir defa kullanmanız durumunda tekrar kullanamazsınız.
    -Kodun kullanım süresi 72 saattir ve süre bitiminde kod kullanılamamaktadır.
    -Kodu yanlış yazmanız durumunda hata ile karşılaşırsınız.(OTP ID bölümünde "ko" kısmını eklemeyi unutmayınız.)

Kodu eksik yazmayınız, eksik yazmanız durumunda hata ile karşılaşırsınız. Ayrıca, kodu daha önce kullandıysanız veya kodun süresi dolduysa yeni kod alarak kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı bir banka kartınız var ise onu kullanabilir veya ESN olarak satın alabilirsiniz.