Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 93
    Senior Member
    JEWEL kasmak için ugraşmıssınız arkadaşlar saatlerce genie harcamışssınız çokta umrumuzda diyor burada GameMaster

3 paket genie harcadım vip key için ne bu şimdi Allah aşkına

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by meh_ecWCDfk7 View Post
    Sayın GM bunu şuanda sen mi yazıyorsun. neden bir bildiri ile yayınlamıyorsunuz dalgamı geçiyorsunuz abi. adam ispatları ile sunmasa kimse birşey söylemeyecek konuda böyle kapanacaktı. gerçekten çok yazık. 1 iş yapacaksınız onuda elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.
    Kanka onlar dropların düştüğünün bile farkında değil Mgame patch getirmiş yapmış zamanında derler

Senior Member
    kardeş allah kuran nimet çarpsın yararımıza hiçbir hamle yapılmadı 1 paket genie 20 tl 3 paket harcadım 3 ne için kardan adam ts si için mi bunuda oyuncu bulmasa yemin ederim açıklamazlardı salaklar kandı derlerdi hiçbirinin umurunda degiliz.

Senior Member
    Hadi drobunu kaldrıdınzı bari holy droplarını dusurmedıysenız saatlerce ugrasıp dusuyoruz ıcınden jevel cıkıyor ztn niye bu kadar nadir dusuyor saçma sapan

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Saçmalamayın ya. Droplarda veya drop oranlarında bi değişiklik olursa açıklama yapılır. (:

Senior Member
    bize girenler unutulup gidecek ntt mgameye genie hediye etmiş oluyoruz oyun bize hediye edecene biz oyuna hediye ediyoruz )

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Saçmalamayın ya. Droplarda veya drop oranlarında bi değişiklik olursa açıklama yapılır. (:
    Kesinlikle kardeşim +1 Allaha şükür çok şeffaf yönetiliyor oyun

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Her gün yeni bir ekşın haha. Arkadaşlar bu olan duruma ben hiç şaşırmadım açıkçası. Böyle bişey olacağını tahmin ettiğimden dolayı 1 tane bile kardan adam kesmedim.

Zaten bu tarz senede bir yapılan etkinlikler ekstra kolay ve getirisi yüksek olur, fakat bence bu etkinlik ekstra zor ve getirisi çok düşük. Üstelik etkinlikte kazanacaklarınız bile yanlış açıklanmış. Boşa kürek çekmekten başka bir şey değil.

Başka bir oyunda olsa özürler yağar, telafi hediyeleri yağar hem de tüm oyunculara. Bizde ise olayı oyuncular fark ediyor ve günler sonra 2 satırlık bir açıklama yapılıp geçiliyor. Bu kadar değersiz olduğumuzu görmek üzücü.

Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Değil mi? Çok şeffaf bir yönetim anlayışı ile oyun yönetildiği için bu konu da hiçbirimizin tereddüttü yok