Results 1 to 5 of 5
    Banned
    Nickname
    AladdinKeykubat
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Türk Silahlı Kuvvetleri
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)

Cheat report incelemeleri neye göre yapılıyor?

20.12.2020'de oluşturduğum raporda görüntüleme dahi olmazken,
    22.12.2020'de oluşturduğum rapor işleme alındı.

Bu işin öncelik sırası nedir? Raporlar askıda kalıyor olabilir mi?

Senior Member
    3 gün oldu hile kullananları sikayet ettim ilgilenen yok adamlar aktardı ne var ne yok

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam her gün yüzlerce konu açılıyor CR'ye. Görevli kişilerde tahminime göre rastgele olarak konuları inceleyip, gerekli gördüklerini banlama yetkisi olan GM'lere yönlendiriyorlar.
    CR ile illegal kişilerin ceza alması bazen 1 haftayı bulabiliyor, bazen daha da fazla.
    En hızlı çözüm, Discord kanalında seviye atlayıp, illegal raporlama yetkisi almak olacaktır. Bu sayede direk GM'lere illegal bildirimi yapabiliyorsun.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ben 10 günde yaklaşık 3 tane cr ye cevap aldım cevap lar seri sıkıntı şu kötü adamı ikna edemiyorsun ss istiyor atıyorsun sonra video istiyor la adam üstüme pazar kurmuş daha neyini ikna edim hemde ts basıp bir kisi de deil 2 kisi

sıkıntı şu adam mesela adam bana yazmıs ki 20 tane pc m var senle ugrasırım simdi video aldın adamın charını banladılar varsayalım
    36 levele kasmak kac dakika ki ve adam cash cekiyor ztn ordanda parasını kazanıyor bu adamlar gm lerden niye korksunki yapılacak tek işlem hdd ban

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bölümde o an birden fazla çalışan olduğu zaman konu/sayfa paylaşımı yapıyorlar ve bu sebeple bazı raporlar daha erken sonuçlanabiliyor. Raporlarınız işlem sırasında olup sırası geldiğinde GM ekibi tarafından sonuçlandırılacaktır.

Quote Originally Posted by cengiz433 View Post
    ben 10 günde yaklaşık 3 tane cr ye cevap aldım cevap lar seri sıkıntı şu kötü adamı ikna edemiyorsun ss istiyor atıyorsun sonra video istiyor la adam üstüme pazar kurmuş daha neyini ikna edim hemde ts basıp bir kisi de deil 2 kisi

sıkıntı şu adam mesela adam bana yazmıs ki 20 tane pc m var senle ugrasırım simdi video aldın adamın charını banladılar varsayalım
    36 levele kasmak kac dakika ki ve adam cash cekiyor ztn ordanda parasını kazanıyor bu adamlar gm lerden niye korksunki yapılacak tek işlem hdd ban
    Önceki açmış olduğunuz konularda da tarafınıza bilgi verildiği gibi pazar tutma, engelleme gibi durumları video olarak raporlama yapmalısınız. Ekran görüntüsü ile yapılan bu tür raporlar kanıt niteliği taşımamaktadır. Ek olarak, bu gibi durumlarda rahatsız edici eylemin devam etmesi durumunda kişiye verilen ceza süreleri bir öncekine oranla artmaktadır.