Results 1 to 6 of 6

DC Pre ile Farm Hakkında

Merhaba, arkadaşlar elimde 2 bilgisayar ve 2 farklı hesap var. Bunlardan bir tanesinde DC Premium var, diğerinde hiçbir şey yok. DC Premium olan charım mobları kesiyor, premium olmayan diğer charım partide yanında oturuyor ve hiç attack yapmıyor. Sorularım;

1- DC Presi olmayan bu charım yüzünden drop oranım düşer mi?
    2- Sadece DC Presi olan charım tek başına kasarken gelen para ile, ikisi partideyken gelen para aynı mıdır? Yani bir mobdan çıkan para sabittir ve partideki kişilere paylaştırılır şeklinde mi oluyor? DC Pre ile Noah artışını, DC Presi olmayan charım etkiler mi?

Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim, iyi oyunlar

Bildiğim kadarıyla:

1- Atack veren parti üyeleri dc preli olmalı, healer premiumsuz adamın dahi bir etkisi yok.

2- Parayı premiumlu adam toplarsa pet veya peri ona göre hesaplanıyor. 2k coin droplu bir mobu kesince sen dc pre ile 4k coin alıyorsun onu da 2 ye bölüyor diye biliyorum.

Cevabın için teşekkür ederim, 1. soruma verdiğin cevapta anlaştık fakat 2. sorum için daha kesin bir cevap gelirse daha iyi olur. Malum farm artık çok zorlaştı, noahta zararı girmeyecek şekilde en mantıklısı nasılsa öyle yapmayı düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim cevabın için.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam, bir moba en fazla hasar çıkaran kişi DC'li ise, ona göre işliyor drop oranları. Yani yanınızda boş oturan oyuncuların hiç bir etkisi yok.
    Benzer şekilde bir mobun sahip olduğu saf bir coin miktarı vardır.
    Örnek vermek gerekirse bir yaratıktan 10k coin çıkıyorsa; yanınızda oturana bu miktarın yarısı kadarı olan 5k'yı olduğu gibi yollar.
    Geri kalan 5k'yı ise sizin DC Premiumunuzun verdiği kat sayısı ile çarpıp size verir.
    En mantıklısı bizzat deneyip kendiniz görmeniz olacaktır.
    Last edited by eren_t; 12-23-2020 at 07:51 AM.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Alakası yok dostum şu ben dediğin olayı yapıyorum .
    DC premiunlu chat kutu toplarise DC preli karaktere 2 bölünmüş para gelir ancak premium olmayan karaktere premiunsuz noah gelir Gold pre alman gerek diğer karaktere noah kaybın şöyleki 2 k para alıyorsa premiunlu karaktere 1 k para diğer karaktere 500 coins gelir ve şöyle bı durum var hangi karakterin lvl yüksekse o karaktere fazla noah gider . Premiunsuz karakter partydeyken drop düşüyor ama premiumlu karakter solo farm yaptığında ayni slot daha fazla drop veriyor . Bunu yaklaşık 1 aydır deniyorum ben diğer karaktere coins için Gold pre aldım drop düşüyor bariz ama bunu gördüm

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Deahtt2603 Coin kısmını özetlemiş. Artış isteniyorsa kenarda oturan karakterde de premium olmak zorunda.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.