Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

4 saatte 1 holy star

Etkinlik adı altında getirilen eziyettin fiili halidir. Yılda bir kere ise yarayıp yaramadığı belli olmayan milletin sırf şekli için yaptığı eşyası 3 saatte 1 tane drop atması aşırı trajikomiktir.
    Yetersiz kardan adam slotları zaten yeterince insanları bunalırken etkinlik sonunda silinmeyecek tek eşya golden star yapımı için bize bu eziyeti reva görmenizi anlamıyorum.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    50 bin adet çar holy düşürmek için 4 er saat harcarsa. Kayıp saat Toplamı hesaplayamıyorum.
    Bu kadar çar blmem kaçbin saat boş boş holy drdine düşüyor.
    Halbuki bu kadr çar cz çıksa pot pus yaksa farma çıksa pot yaksa pazar yapsa vergi verse nTT nn daha çok kazancı olur.
    Ben bu politikalarını anlayamıyorum.

ben tam 5 Saat 35 dakikada 3 Alabildim adi üzerinde etkinlik biraz kolaylik saglanmasi gerekmektedir NTTGAME etkinlik yapiyor pazarcilar bayram ediyor 3 4 kati fiyattan satiliyor mavi toz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    VİP mi depolamak istiyorsunuz? Ona da önlem alırız izahı bu.

aga anlamiyorm benmi sansliyim 4 gun ve gunde 6 saat genie koyduk arkadasla party olarak 2 kisiyiz .. 6 saatte 15 bana 17 ona yada bazen 15 15 geliyodu sanirim tek kesince oyle az dusuyor .. bak bugun biraktim daha sabah 9 dan oglen 2 ye kadar 13 tane olmustu

bende anlayamadim premiümlü arasinda fark varsa premiümde mevcuttu yinede 5 saat 35 dakika surdu hiç bir etkinlige girmedim holy topluycam sevdasina ks de olmadi keserken yinede cok zorladi

Senior Member
    Genie var oto kutu pet var ama mage olduğum için l genie r atak yapmıyor. Yaptım 3 taneyi 4 5 saati geçti total de.
    Günlük görev yaparsın her gün 1 holy verirsin 10 kardan adam kes dersin. Her gün görevi alır etkinlik yaparız kafamız rahat. Ben sanmıyorum ki biri holy kasmak için ugrsssin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    VİP mi depolamak istiyorsunuz? Ona da önlem alırız izahı bu.
    55 tane kırdım 1 tane bile vip key atmadı

Senior Member
    Ben 20 dakkada düşürdüm 3 tane

40 dk da 3 tane aldım