Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Unhappy ICS/OTP Sistemindeki Telefon Numarası

Merhabalar. ICS/OTP sistemindeki eski telefon numaram şu an kullanıma kapalıdır ve o hattı tekrar çıkarttıramıyorum. Bu sebeple ben bu telefon numarasını nasıl değiştirebilirim? Ticket attım fakat herhangi bir yanıt alamadım. Yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Biletlere sırayla bakılmaktadır.
    Yoğun olmadığı dönemlerde maksimum 72 saat içinde biletlere dönüş yapılıyor.

Otp numara değişikliği için şu konuyu inceleyin lütfen.
    ICS Numara Desteği 31 Aralık'a Uzatıldı! http://nttga.me/otpdestegi
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Merhaba Ics'de numara değiştirmek için attığım bilete dört gündür yanıt gelmedi bileti ingilizce attığım için mi yanıt alamıyorum ..Ayrıca numara değişimi için kc yüklememe gerek varmı ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Dodobostanc1 View Post
    Merhaba Ics'de numara değiştirmek için attığım bilete dört gündür yanıt gelmedi bileti ingilizce attığım için mi yanıt alamıyorum ..Ayrıca numara değişimi için kc yüklememe gerek varmı ?
    Selam,

Biletlere ortalama 3 iş günü içerisinde yanıt veriliyor. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden, sabırla gelecek yanıtı beklemelisiniz. Tarafınıza en doğru yanıtı müşteri hizmetleri verecektir. Bileti Türkçe veya İngilizce olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmamaktadır.