Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    diğer kankasını da dc den çağırmış konuya iki kanka beraber algı üretiyolar kıyamam. bari kankan server - sirius yazısını gizleseydi.

yönetimin biraz adaleti varsa sizin elinizden o bedava kutuları alır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KAYPUZZ View Post
    hiç bir şey yapmayım mavi kutu alayım içeri de girmeyi de beceremediğim için şans olsun baya mantıklı senin açından
    Jr de yeterince taşıttığınız yetmedi kendinizi biraz da ft de taşıtın yetmedi mi parazitlik
    Çok haklısın. İşte o yüzden mage'ler kimseyi taşımasın ama eşit şans olsun. ft yaratıklarının sayısı azaltılıp resisti artırılırsa ve devanın canı düşürülüp resistleri artırılırsa her job etkinliklerde aynı şansa sahip olur. Yıllarca meleler bedava kutu aldı şimdi ne kadar çabalarsa çabalasın alamıyor. Orta yolun bulunması lazım.

Senior Member
    vermeden almak olmaz
    itemli bir mageye AOC'ta bir warrior/bp ile rekabet edecek atağı verin, ondan sonra etkinliklerdeki üstünlüğünü alın.
    atıyorum mage CZ'de TP etmek dışında da bir işe yarasın, ondan sonra istediğinizi alın
    bir mage tek başına hob goblinde bile rekabet edemez halde neden sürekli almak istiyorsunuz?

Ft oto parti kurulucak sonra zaten parti var diyip afk kalıcak. Ftde mavi almak istiyorsanız arese dieze gidebilirsiniz

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mel23 View Post
    Çok haklısın. İşte o yüzden mage'ler kimseyi taşımasın ama eşit şans olsun. ft yaratıklarının sayısı azaltılıp resisti artırılırsa ve devanın canı düşürülüp resistleri artırılırsa her job etkinliklerde aynı şansa sahip olur. Yıllarca meleler bedava kutu aldı şimdi ne kadar çabalarsa çabalasın alamıyor. Orta yolun bulunması lazım.
    Peki bana şunu söyle bu jr deki multiler ft de de gelecek onlar afk kalırken atak yapmak zoruna gitmiyecek mi arkadaşım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KAYPUZZ View Post
    Peki bana şunu söyle bu jr deki multiler ft de de gelecek onlar afk kalırken atak yapmak zoruna gitmiyecek mi arkadaşım
    Ben oto partiden başka bir öneride bulundum. Ben atak yapıp mage kadar damage çıkarabileyim istiyorum. Mage beni partide taşısın demiyorum. Gerçi priest oynuyorum atak yapmadan da herhangi bir partiye girebilirim ama neden diğer jobları oynayan insanlar yan chara 80 e mage kasmak zorunda bırakılıyor. İnsanlar oynamaktan keyif aldığı jobdan katılıp faydalanmalı etkinliklerden. Ekmek yemek yerine keyif almaya bakmıyor kimse. Yeni serverlarda twisted moradon etkinliğine katılıyorum geçen öğlen 5 kişi tıklamışız sadece. Halbuki bence çok keyifli bir etkinlik ama ödül yok diye kimse katılmıyor. Aynı şekilde jr de magelerin elinde. Ciddi manada söylüyorum kaybettiğim jr'ler çok nadirdir. Genelde clanla tıklayan mage partilere denk geliyorum ve kazanıyorduk hala da kazanıyoruz bu arada. Ama adaletsizlik var. Yaratıklar mage'lerin kesebileceği şekilde ayarlanmış. Hele son boss mage yoksa artık kesemiyorsun bile. Karşı taraf rastgele tıkladığı için mage partiye denk geldiklerinde kazanma şansları sıfır. Geçen full itemli warrior partiden 1 kill aldık ve deva kesmek için çıkmalarını bekledik. Kesemediler devayı. Sonra bizim mage parti 3 dakikada kesti son gelen güncellemeye rağmen. Yazık günah değil mi?
    Last edited by mel23; 12-23-2020 at 05:16 AM.

Senior Member
    Jr'yi bitirdiler sıra ft'ye geldi .Adamlara değiştirme fırsatı veriyorsunuz. Bunlar hep sizin yüzünüzden.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bence mageler toplu kesmeye devam ederken en kköşelerde moblar cıkıcak bunlarıda meleler kesicek ve yüzdeyi en az toplu kesilen moblar kadar etkileyecek

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yetkililerden bi fikir, görüş, düşünce hiç bi şey yok mu?

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mel23 View Post
    Ben oto partiden başka bir öneride bulundum. Ben atak yapıp mage kadar damage çıkarabileyim istiyorum. Mage beni partide taşısın demiyorum. Gerçi priest oynuyorum atak yapmadan da herhangi bir partiye girebilirim ama neden diğer jobları oynayan insanlar yan chara 80 e mage kasmak zorunda bırakılıyor. İnsanlar oynamaktan keyif aldığı jobdan katılıp faydalanmalı etkinliklerden. Ekmek yemek yerine keyif almaya bakmıyor kimse. Yeni serverlarda twisted moradon etkinliğine katılıyorum geçen öğlen 5 kişi tıklamışız sadece. Halbuki bence çok keyifli bir etkinlik ama ödül yok diye kimse katılmıyor. Aynı şekilde jr de magelerin elinde. Ciddi manada söylüyorum kaybettiğim jr'ler çok nadirdir. Genelde clanla tıklayan mage partilere denk geliyorum ve kazanıyorduk hala da kazanıyoruz bu arada. Ama adaletsizlik var. Yaratıklar mage'lerin kesebileceği şekilde ayarlanmış. Hele son boss mage yoksa artık kesemiyorsun bile. Karşı taraf rastgele tıkladığı için mage partiye denk geldiklerinde kazanma şansları sıfır. Geçen full itemli warrior partiden 1 kill aldık ve deva kesmek için çıkmalarını bekledik. Kesemediler devayı. Sonra bizim mage parti 3 dakikada kesti son gelen güncellemeye rağmen. Yazık günah değil mi?
    valla kardeşim onu bunu bilmem ben partimde afk adam görmekten bıktım bu dediğin dalga gelince ftlerde de afk adamlarla multi hesaplarla karşılaşacağız o yüzden gerek yok böyle bir şeye