Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member

Bu adam benle JRye girmeyi hakedecek ne yaptı? Ya da ben ne suç işledim?

Altar serverinde oynuyorum, akşam 20:00'dan sonra oyuna girmek imkansız olduğu için erkenden girip charı park ediyoruz. Charım da üst seviye denilebilecek bir char. Akşam JR vakti geliyor, şerif kırdırıyorum, achive'den atack seçiyorum, ağaç sc basıyorum JRye giriyorum.

Ama gel görki 81 level üstü başı olmayan elinde düzgün bir staff bile olmayan bomboş bir char geliyor, odalarda iyi güzel taşıyoruz. PKya kalıyoruz ve adama town at townda bekle dememize rağmen atmıyor, onu da yapmadığı gibi sürekli bizden ayrı duruyor ve kaçınılmaz son olan skoru karşı ırka veriyor. Sonrası zaten malumunuz, deva kesmek zaten imkansız, herkes sırayla alt f4 çekip çıkıyor.

Şimdi soruyorum size:

Bu adam benle aynı JRye düşmeyi hakedecek ne yaptı?

Ben bu adamla aynı JRye düşecek ne suç işledim?

Bugün aynı olaydan sonra iyice kabak tadı vermeye başladı oyun. Akşamları stres atmak için tekrar başladığımız oyuna premiumla giremiyorsun. 2 etkinliğe girip keyif alalım diyorsun biri jrde önde oldugumuz halde alt f4 cekıyor pt yi yüz üstü bırakıyor. Az önce x clanından mage çekip gitti sebebi deva kesmekmiş beyfendinin. Şimdi ben bu oyunda keyif almak için oynayamıyorsam o kadar para verip full puss premium alıp stres olacaksam kusura bakmayın bu ben dahil coğu oyuncunun son premium alışı ve oyunu bırakışı olacaktır. Artık multi pazar charlarına bronze pre satar durursunuz.

Samimi şekilde bu oyunu ileriye taşıdığınız gün tekrardan oyuna başlayacağım . iyi oyunlar diyemiyorum Allah sabır versin diyorum
    Last edited by NativeBrutal; 12-21-2020 at 07:53 PM.

Senior Member
    Sonra birileri çıkıyor '' item yapın, kazanmak istiyorsanız emek harcayın, pk atın '' diyor.En kral itemi yapsan ne olacak, bir tane eziği kesip aşağı inmiyorlar.
    Bu güncelleme geri çekilir ama 2-3 hafta eziyet devam eder.

Senior Member
    Bu deva çok tatlar kaçıracak çok isyanlar çıkacak hayırlısı olsun

kardeşim haklısın emeğine de yazık ama sistem bu adamı alıyorsa buna yapacak hicbirsey yok ama adam gercekten oyuncu ise karakterini dizmeye çalısyorsa jr girip ve bunun yanında birde bilmiyorsa adama sövmek olmaz ama gercekten bide ben warrior oyunuyorum bu ara arada bir denk geliyor bir jr ortalama 300 1920 pot harcıyorum ama sunu diyorum icimden hep adam gercekten oyuncu ise helal olsun değilse ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by cCengizhannn View Post
    kardeşim haklısın emeğine de yazık ama sistem bu adamı alıyorsa buna yapacak hicbirsey yok ama adam gercekten oyuncu ise karakterini dizmeye çalısyorsa jr girip ve bunun yanında birde bilmiyorsa adama sövmek olmaz ama gercekten bide ben warrior oyunuyorum bu ara arada bir denk geliyor bir jr ortalama 300 1920 pot harcıyorum ama sunu diyorum icimden hep adam gercekten oyuncu ise helal olsun değilse ...
    Kendini bilerek oynayanlara hiç bir lafım yok. 3 gün önce partyde 1 tane yamuk bowlu okçu vardı, adam kendisi bende item yok isterseniz town atayım dedi. İnsan biraz da kendini, yapabileceklerinin sınırını bilmesi lazım. Boş charla kalkıpta adamlara kafa atarsan kalan 7 kişinin hakkına girmiş oluyorlar.

Senior Member
    Akşam itemsiz adamı seçmesinler diye öne geçene kadar bezoar basıp üstünde gezdim. Üstüne pişkin pişkin ölmem ben rahat ol dedi

Bence sizde itemlerinizi satıp oyunun verdiği itemlerle oynayabilirsiniz, hırs yapmaya gerek yok nede olsa bu bir oyun...Bende oyunda üst seviye karakterlerle aynı jr ye girmek istemiyorum ama olsun oyun bu diyorum.. Ne kadarda item yapmış olursan ol karşına +10 adam gelince ne olursa olsun kaybediceksin bunun bowla falan alakası yok burda boş muhabbet yapmayın ağlıcaksanız girmeyin şu Jr etkinliğine gidin Aocde bus kasın item yapmışsınız ya ordakı süre içinde Aocde durursanız en az 4 bus alırsınız aynı kapıya cıkar Pk'sıda Jrdekinden iyi olur size garanti verebilirim güçlü karakterli insan.Şimdi diyiceksinizki yalandan yere 100 def açmak için giriyorum diye biraz daha para yatırın takılarınızı +3 akara yapın 100 defi tamamlar bahaneler bahanelerrrr......
    Last edited by KKOOMMUUTTAANNN; 12-22-2020 at 05:29 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Bence sizde itemlerinizi satıp oyunun verdiği itemlerle oynayabilirsiniz, hırs yapmaya gerek yok nede olsa bu bir oyun...Bende oyunda üst seviye karakterlerle aynı jr ye girmek istemiyorum ama olsun oyun bu diyorum.. Ne kadarda item yapmış olursan ol karşına +10 adam gelince ne olursa olsun kaybediceksin bunun bowla falan alakası yok burda boş muhabbet yapmayın ağlıcaksanız girmeyin şu Jr etkinliğine gidin Aocde bus kasın item yapmışsınız ya ordakı süre içinde Aocde durursanız en az 4 bus alırsınız aynı kapıya cıkar Pk'sıda Jrdekinden iyi olur size garanti verebilirim güçlü karakterli insan.Şimdi diyiceksinizki yalandan yere 100 def açmak için giriyorum diye biraz daha para yatırın takılarınızı +3 akara yapın 100 defi tamamlar bahaneler bahanelerrrr......
    Sen konuya yazdığım mesajı okudun mu?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Yıllardır söylendi, JR'de düzenlenmesi gereken levele göre parti ve ödül sistemi. Ki bu bile tam olarak kurtarmayacak ama bir nebze de olsa iyileştirecek.

Ama yıllar sonra ilk kez JR'de değişiklik yaparken hiç kimsenin rahatsız olmadığı devanın HP'sini yükseltmeyi tercih etmişler.