Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Lightbulb 72 BP Priest Deruvish Farmı Hakkında

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi oyunlar dilerim.

72 Level BP karakterim var. Deruvish farmı yapmak istiyorum, ancak slota giremiyorum, girdiğim zaman da çok fazla damage yiyorum ve çok fazla kitleniyorum. Sebebi galiba LR'min az olması diye düşünüyorum. BP Priest tecrübem çok olmadığı için sizlere sormak istedim. 72-73 level aralığında rahat bir şekilde Deruvish farmı yapmam için itemlerim nasıl olmalı ? Şu an güncel itemlerimi ve karakterimin bazı özelliklerini aşağıya yazıyorum, özellikle takı vb. konusunda bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

İtemlar ;
    • +8 Str Fabric Set
    • +6 MP Rec Large Breaker (120 AP)
    • Dual Old Diamond Ring
    • Old Belt of Strength
    • Old Strength Necklace
    • Dual Old Platinum Earring

72 Level, Kitap ve Kol bastığım zaman attack : 1792 oluyor. Defence 324, Resistancelar ise (Fire : 0, Ice : 0, Lightning : 40, Magic : 40, Curse : 0, Poison : 0 ) şeklinde.

255 Str, 78 INT ve 94 HP verilmiş durumda.

HP Basılı fabriclerim olmadan, 1500 Buff ile HP : 3197, MP : 2436 oluyor.

Deruvishlere 3 atıyorum, attack kısmında çok sıkıntım yok ama slot dolu iken slota giremiyorum ve bi şekilde girersem de yatıyorum. Bunun dışında bilmek istediğiniz, unuttuğum bir şey varsa sorarsanız söylerim. Tekrar belirtiyorum, özellikle takı kısmında LR Resistance veren takılar mı takmam gerekiyor? Eğer öyle ise takı önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Junior Member
    Çok fikrim yok ama pendantı lupus pendant olarak değiştirebilirsin. 30 resist veriyor.

Senior Member
    birde buff skilleri içerisinde resistans veren skil var buff gibi özellikle onu öneririm ismini unuttum bilen arkadaşın birisi yazsın

Senior Member
    Lupus pendant
    Sash +0
    Dene

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Herşeyi satıp eline bi +8 II al. Biraz kas +7 Fabric Set yap.

Quote Originally Posted by meh_ecWCDfk7 View Post
    birde buff skilleri içerisinde resistans veren skil var buff gibi özellikle onu öneririm ismini unuttum bilen arkadaşın birisi yazsın
    Cevabın için teşekkür ederim. Fresh Mind galiba bahsettiğim skill, 80 rezist veriyor ama o magic, curse, poison veriyor. Deruvishlerde işe yarar mı ki? Daha çok LR rezist lazım diye tahmin ediyorum?

Quote Originally Posted by dudek89 View Post
    Lupus pendant
    Sash +0
    Dene
    Cevabın için teşekkür ederim. Lupus Pendant bakıcam, Sash +0'ı da denicem. Çok teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Herşeyi satıp eline bi +8 II al. Biraz kas +7 Fabric Set yap.
    Cevabın için teşekkür ederim. +8 iron impacht ile attacktan başka ne avantaj sağlayabilirim ki? Hoş hali hazırda reb +1 ii var, onunla 2 vuruyorum, large breaker ile 3 vuruyorum. Large ile hiç mana harcamıyorum. İİ ile attack yaptığımda harcadığım mana neredeyse gelene denk oluyor, astarı yüzünü geçiyor?

Quote Originally Posted by afksa View Post
    Çok fikrim yok ama pendantı lupus pendant olarak değiştirebilirsin. 30 resist veriyor.
    Cevabın için teşekkür ederim. Lupus Pendant mutlaka denicem.

Slota girerken ii ile gir ve sabit durma etrafında dönerek kes sash ve lupus temin edebilirsen biraz daha rahat edebilirsin birde uzaktan atılan zehir skilli ile cekebildigin kadar çekip diğerlerinden uzakta kesip sayıyı azaltabilirsin

Senior Member
    Quote Originally Posted by onrrrshnnn View Post
    Slota girerken ii ile gir ve sabit durma etrafında dönerek kes sash ve lupus temin edebilirsen biraz daha rahat edebilirsin birde uzaktan atılan zehir skilli ile cekebildigin kadar çekip diğerlerinden uzakta kesip sayıyı azaltabilirsin
    tepeden vuran bir moba slayt atması hiçbirşeyi degiştirmez mob yine aynı hızda ve sektrimeden vurur paramun brahman içinde geçerli bu

Quote Originally Posted by onrrrshnnn View Post
    Cevabın için teşekkür ederim, slota ii ile giriyorum ama uzaktan çekip girmeyi düşünmemiştim. Deneyeceğim bunu da, tekrar teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by meh_ecWCDfk7 View Post
    tepeden vuran bir moba slayt atması hiçbirşeyi degiştirmez mob yine aynı hızda ve sektrimeden vurur paramun brahman içinde geçerli bu
    El alışkanlığı istemeden slayt atıyorum zaten .) yine de teşekkür ederim bu bilgi için

Senior Member
    Old we alman yeterli.