Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Old we alman yeterli.
    Cevabın için teşekkür ederim, Old WE dediğin, Old Warrior Earing ise onu pazarda bulamadım. Ya pek nadir çıkan bir old takı ya da piyasası çok hızlı .) Bulabilirsem mutlaka değerlendireceğim teşekkür ederim.

Onun dışında +0 ve +1 Sash buldum, fakat Sash of Sorrows isimli bu item Flame ve Glacier rezist veriyor? Deruvish LR vurmuyor mu? Bunun yerine LR rezist veren bi belt daha iyi olmaz mı? Bilen arkadaşlar bu konuda da yardımcı olursa sevinirim, bu rezist mantığını ben mi yanlış anlıyorum?

Senior Member
    w.e takman lazım dual birde dedikleri gibi lupus tak slide atman veya kendine resist basman bir şey değiştirmez

Junior Member
    Bence belti çıkarıp dene eğer hala 3 atabiliyorsan old lightning belt al 50 lr resist veriyor.

Senior Member
    taktiği söylüyorum
    lilime dual +kaç alırsan olur 20lr
    warrior pendant + kaç alırsan olur 10lr
    lightning belt 50 lr
    dual diamond ring 40
    120 resist yeter artar bence

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hocam sadece slota girmek için istiyorsan, LR talia yapıp da girebilirsin, slot düzene girince çıkar. 1 tanesi seni max 15-20 gün, min 10 gün götürür.
    Last edited by NocturnalCreature; 12-21-2020 at 11:06 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

ne bırakıyor kanka deru 20 saatte

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    deruların hepsine malice at, lr taila tak, ii ile ilk slota girişini yap, sadece skill ile değil rr skill olarak gir çünkü r ile de güzel damage çıkıyor. restore atmadan da girme ve ilk girişte pot basmaktan kaçınma.

onu bende çözemedim aylardır 7/24 deru da kasan bp var hiç kitlendigini görmedim özel geniesi var koşarak vuruyor

Arkadaşlar cevap veren herkese çok çok teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by LarvatumAscensorem View Post
    ne bırakıyor kanka deru 20 saatte
    Valla daha deneyemedim .) 20 saati bırak 20 dakika bile farm yapamadım ki .) ama DC pre var ise her 3 Derudan min. 1 tane 1920 mana potu atıyormuş, Salamander Staff drobu da varmış, az atmakla birlikte çöp atıyormuş ve çok çok nadir olmakla birlikte buss atıyormuş. Birde tabii Shard atıyormuş. 3 server'ın hepsinde tüm slotlar bp priestler tarafından kapatıldığına göre bir şeyler bırakıyordur diye düşünüyorum. Birde insanlar DC Pre, oto kutu perisi ya da pet'i ve genie ile kasıyor. Tüm bunları çıkartıyorsa bir şeyler bırakıyordur diye düşünüyorum. Eğer bir gün, cevap yazan arkadaşların tavsiyeleri ile 20 saat farm yapabilirsem buraya gelir söylerim .)

Quote Originally Posted by ugrr View Post
    onu bende çözemedim aylardır 7/24 deru da kasan bp var hiç kitlendigini görmedim özel geniesi var koşarak vuruyor
    LR resistans işi çözülürse 72-73 lvl priestler ilk giriş dışında sorunsuz genie ile kasıyorlar. Deneyeceğim bende bakalım