Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    Quote Originally Posted by galadriel55 View Post
    kişisel verilerin korunması kanununa aykırı, isteseler de yapamazlar.
    İnş şaka olsun diye yazmışındır bunu galadriel55

Ben de gayet mantıklı bir istek olarak görüyorum, umarım yetkili taraflar bu konuya da gereken özeni gösterir.

Junior Member
    güzel öneri. kötü şöhret puanı gibi ismi kırmızı ibareli olabilir artık yazı fontları bile rebilt olmuş led tabela gibi ışğılı mışığlı o niye olmasın. partye alacak adam da ona göre hareket eder.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    geçen jr de önce partyi haraslayıp sonra alt f4 atıp giden adamı şikayet etmiştim. ekibimiz ilgilenecektir dendi konu kaldırıldı gitti. adam ceza aldı mı almadı mı netice oldu mu bi daha uğraşmaya gerek var mı yok mu hiç bi şey yok ortada hala. bu mantıkla nasıl insanlar reportlamaya teşvik edilecek, oyun iyiye gidecek?

yine 2 gün önce madende koxp ile kastığı bariz belli olan 5 kişiyi en az 4-5 saat uğraşıp ayrı ayrı video kayıtlarıyla report ettim. hala bakan eden yok adamları dün öğlen gördüm koxpla aynı yerde kasmaya devam ediyorlar güzel güzel. gerçekten enteresan.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Daha önce bu konu hakkında defalarca aynı açıklamayı forum üzerinden yaptık.

Tekrar hatırlatmak adına yineleyelim. İllegal oyuncuların olduğu gibi illegal programı üreten ve dağıtan kişiler kullandığımız sistemleri aşmak adına çeşitli hesaplarla testler yapmaktadırlar. Bu hesapların belirli sırada isimleri olduğu için eğer bu yönde bir açıklama yaparsak hangi hesabın nereden yakalandığını tespit ederek, karşı bir sistem geliştirilebilir. Bu risk nedeniyle herhangi bir isim paylaşmamız mümkün değildir.