Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member

Post pazar güncellemesi gelse ?

merhaba
    sizde biliyorsunuz ki pazar kurmak ücretsiz trade felan acmak 5 cash iyi güzel peki buna nerf getirmeye ne dersiniz ?

premeniumsuz pazar kurma fix olsa bence cok güzel olur presiz pazar kuranlarda mevcut. yorum size ait buyrun

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ne alaka herkes para vererek oynamak zorunda mı presiz adam ticaret yapamıcak mı geliştiremicek mi charını al sat yapamıcak mı. saçmalığın daniskası.

multilere, koxperlara önlem aranıyorsa daha farklı argümanlar üretilmeli.

Senior Member
    Verdiğin 250 tl istiyorsun ki usko hisselerinin %51 i benim olsun komiksin ama sadece sen gülüyorsun buna

Senior Member
    presiz onca insan pazar kurması bence sacmalık preli pazar kurma sistemi aktif etmeleri gerekiyor benim göz görüşüm bu yönde

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Troll bu kesin

Senior Member
    katılıyorum ben 70 tl veriyorum premium için ama diğerleri ne yapıyor internet hattı alıyor bedavaya 2 char pazar kuruyor , proxy alıyor bedavaya pazar kuruyor

kxp alıyor bedavaya pazar kuruyor , tel hattı alıyor 2 pc yi bağlıyor bedavaya pazar kuruyor biz enayimiyiz 70 tl veriyoruz bir gm ye yazdıklarımı iletirseniz seviniriz

ve gelecek olan güncellemer ile artık premiumsuz pazar kurulmayacak hale gelicektir iyi günler sayın ntt yönetimi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    merhaba
    sizde biliyorsunuz ki pazar kurmak ücretsiz trade felan acmak 5 cash iyi güzel peki buna nerf getirmeye ne dersiniz ?

premeniumsuz pazar kurma fix olsa bence cok güzel olur presiz pazar kuranlarda mevcut. yorum size ait buyrun
    Hala premium yazmayı öğrenememiş.

Senior Member
    presiz oyuna girilmesin hayat boyu ntt ye çalışalım

Senior Member
    Kaale almaya gerek yok aklınca kışkırtma amaçlı açmış konuyu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by kissmeof View Post
    katılıyorum ben 70 tl veriyorum premium için ama diğerleri ne yapıyor internet hattı alıyor bedavaya 2 char pazar kuruyor , proxy alıyor bedavaya pazar kuruyor

kxp alıyor bedavaya pazar kuruyor , tel hattı alıyor 2 pc yi bağlıyor bedavaya pazar kuruyor biz enayimiyiz 70 tl veriyoruz bir gm ye yazdıklarımı iletirseniz seviniriz

ve gelecek olan güncellemer ile artık premiumsuz pazar kurulmayacak hale gelicektir iyi günler sayın ntt yönetimi.

Aldığın bronz pre hic bir anlamı yok expdesen vermez np desen vermez aldığın için ek hediye vermez beklemeden girdiğin serverlar belli başlı sen neyi savunuyorsun