Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Junior Member
    Bakın kendiniz söylüyorsunuz Felankor evet çok ender bir yaratık(tı).30 saniye içerisinde ölen bir yaratık artık ender olamaz kimse kusura bakmasın.Felankor dediğin 10 partinin 30 dakikaya anca kesebildiği bir yaratıktı ve asla 2 gb atmazdı %100 ihtimalle.Oyunu değersizleştiren şey Felankor’un kendisi değil attığı garanti droptur ve o eski ihtişamını yitirmiştir sayenizde.

Rast gele olabilir fakat. Uzun zaman aralığı yerine. Aksam 23. Ile 24 arasi bowl kısmında random bir yere cikmasi daha mantikli olacaktir.

Senior Member
    bunu Felankor için yazmıyorum

Genel olarak

eğer bir şey Saat tutularak kesiliyorsa çabuk kesilir..............

Rastgele doğmalı

Senior Member
    Şu oyunda para erimesini isteyen kesimlerin acaba ne kadarı oyunla ilgili. Ben size söyliyeyim büyük bir çoğunluğu GB nin Tl değerini artmasını isteyen kişiler. Siteye satacaklar ya ondan. Bir oyunda para sıkıntısı varsa upgrade zorla yapılır çünkü scrollar hiç de ucuz değil. Upgradesinden geçtim şu an pot sıkıntısı yüzünden ciddi bir miktar oyun oynayamaz duruma gelmiştir. Premium Potlarında PUS tan kaldırılması ile birlikte sadece sohbet kakara kikiri amacıyla oyuna giriliyor.

Oyuun zaten yeterince yapılan saçma güncellemeler ile öldü. Bir de pot sıkıntısı eklenince tamamen oynanamaz duruma geldi. Bu para kısıtlamalarına ciddi bir miktarda pot indirimi yapması gerekiyor oyunun ya da PUS a yeniden Premium Potları koyması gerekiyor. Aksi halde 1 seneye kalmiyacak ciddi bir kişi pot sıkıntısı yüzünden oynayamayacak duruma gelecektir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Şu oyunda para erimesini isteyen kesimlerin acaba ne kadarı oyunla ilgili. Ben size söyliyeyim büyük bir çoğunluğu GB nin Tl değerini artmasını isteyen kişiler. Siteye satacaklar ya ondan. Bir oyunda para sıkıntısı varsa upgrade zorla yapılır çünkü scrollar hiç de ucuz değil. Upgradesinden geçtim şu an pot sıkıntısı yüzünden ciddi bir miktar oyun oynayamaz duruma gelmiştir. Premium Potlarında PUS tan kaldırılması ile birlikte sadece sohbet kakara kikiri amacıyla oyuna giriliyor.

Oyuun zaten yeterince yapılan saçma güncellemeler ile öldü. Bir de pot sıkıntısı eklenince tamamen oynanamaz duruma geldi. Bu para kısıtlamalarına ciddi bir miktarda pot indirimi yapması gerekiyor oyunun ya da PUS a yeniden Premium Potları koyması gerekiyor. Aksi halde 1 seneye kalmiyacak ciddi bir kişi pot sıkıntısı yüzünden oynayamayacak duruma gelecektir.
    5k potlar eklenecek gibi.
    Şu anda areste cayır cayır 5k pot satmaya çalışıyorlar.

uppp uppp upppppp evet kalkması lazımmmmm

Tags for this Thread