Results 1 to 8 of 8

Thread: Altar ? ? ? ?

Angry Altar ? ? ? ?

Saat akşam 9.30 ve Altar'ın 3 serverına da 300 + sıra veriyor premiumlu halde. Geçen hafta bu konular açıldığında gerekli çalışma hızlı şekilde yapılacaktır dendi, fakat ortada olan bir şey yok yapılan tek şey geçen yıllardaki yılbaşı güncellemesi yani ctrl v . Amaç farklı gibi duruyor öyleyse söyleyin de biz Altar 4 5 beklemeyelim boşuna ? ? ? Açıklama bekliyorum. Premium olduğu halde her seferinde 35 dakika Altar'a girmeyi beklemek istemiyorum olmazsa diğer serverlardan birine geçeceğim. Bugün öğlen 3te de 200 küsür sıra verdi tüm serverlarına bu arada.

rez alın mod gelip konuyu kitleyecek

abi umursayan yokki boşa konu açıyorsun saat 20:13 de sıraya girdim 389 sayıyordu saat şu an itibariyle saat 21:37 ve 30 kişi kaldı inşallah aksilik olmaz

Oynamazsın olur biter. Ben bıraktım

Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Oynamazsın olur biter. Ben bıraktım
    öyle diyorsun da yasak süresince tek eğlencemiz bu oyun

gaza gelip 1 kasa upgrade yapayım desen 5 saat sürecek gir çık derken server piyayasısınıda etkiliyor hiç bir iyi yanı yok

Quote Originally Posted by paladin243 View Post
    gaza gelip 1 kasa upgrade yapayım desen 5 saat sürecek gir çık derken server piyayasısınıda etkiliyor hiç bir iyi yanı yok
    Aynen öyle. Benim canımı sıkan da bu. Olay oyuna girebilmek değil, girerken ciddi bir süre beklemek. Bana bu işin içinde başka iş var gibi geliyor. Çünkü geçen hafta bu olaylar gene konuşuldu, akşamları gene benzer konular açıldı ve moderatörler gerektiğinde hızlı şekilde ek server açıldığını söyledi. Fakat ona rağmen güncellemede hiçbir şey yapılmadı .

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Konu açmadan önce forumun sağ üst kısmında bulunan arama yerini kullanarak mevcut konuya ulaşabilirsiniz. Konunun takibi için lütfen oradan devam edelim.

Server kapasitesini ya arttırın yada bir çalışma yapın lütfen