Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Jrye Cıplak carla gırmek ban sebebı degılmış arkadsalar cıplak carla gırebılırsınız.

Merhabalar vegada jr gırdım vede 720 p olarak vıdeo cektım arkadasın ustu cıplaktı elındede sılah yoktu sadece +0 ds vardı elınde bomboş carla jr gırmıs vede onun yuzunden jr kaybettık asagı ınemedıgı ıcın preıst vede 720 p olarak vıdeoya cekıp attım vıdeodda herşey goruluyor lakın phyrcama adlı yetkılı banlamak yeırne ıncelemeler yapılacaktır yazmış YANİ KISACASI SIZDE BUNDAN SONRA USTU BOŞ CARLARLA JR GIREBILIRSINIZ TEK YAPMANIZ GEREKEN SAGDA SOLDA GEZIP 1 2 SKIL ATMAK BOŞU BOŞUNA ITEMLERINIZLE GIRIPDE UGRASMAYIN.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Herşey tamam da "inceleme yapılacaktır" olumsuz bir cümle mi onu anlamadım?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yaptığınız rapora göre tabii ki inceleme yapılacaktır denmesi gayet normal. O priest size buff atıp heal yapıyorsa, afk kalarak partyi aksatmıyorsa bunda bir sakınca yok.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Eğer kasıtlı olarak sürekli öyle yapıyorsa incelenecektir dedilerse ortaya çıkar gerekli cezayı alır. Ama bide şöyle düşün belki karakteri yeni aldı ya da belki yeniden oyuna başladı bunu bilemezsin ön yargılı yaklaşmamak gerek.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    inceleme yapılacaktır diyince banlanmıyor sanırım benim hakkımda asılsız şikayette bulunan şahısa da inceleme yapılacaktır demişler çarını inceliyorlar banlanacaksın diye keh keh gülüyordu tabiki birşey olmadı.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    sticky atılmadıysa o rapordan bişey bekleme. Jrde çıplak charlara ceza verilmiyor evet, hatta bariz şekilde 3dk afk olanların dahi ceza almadığını gördüm. bende bazen zahmete girip raporlama gafletinde bulunuyorum ama sonuç alamıyorum tabiki.
    consume & adapt

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by donjose View Post
    yaptığınız rapora göre tabii ki inceleme yapılacaktır denmesi gayet normal. O priest size buff atıp heal yapıyorsa, afk kalarak partyi aksatmıyorsa bunda bir sakınca yok.
    ozaman herkes jrye ustu ciplak girsin mesala bende magemle usdtumu cikarayim takilarimida cikarayim atak vereyim jrdede devada tek yiyeyim ? Boyle bir sacmalikmi olur ya ne demek gorevlerini yapiyorsa ustu ciplak girmesinde bir saknica yok ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Yaptığınız rapora göre tabii ki inceleme yapılacaktır denmesi gayet normal. O priest size buff atıp heal yapıyorsa, afk kalarak partyi aksatmıyorsa bunda bir sakınca yok.
    Sizdedne cıkaracagımız olay sudur tum knight online oynayalarda cıkarsınlar üstü boş herkes gıreıblır elınder kalkanada gerek yok komple boş car sadece ++ ac atıp heal atması kafi sizin dediginiZ bu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    inceleme yapılacaktır ne demek bılıyormusun 3 yıldır cr kullanıyorum ınceleme yapılacaktır banda yemıcek bosa report etmıssnı demek.
    Last edited by NightOwl; 12-20-2020 at 08:05 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by erajacque16 View Post
    sticky atılmadıysa o rapordan bişey bekleme. Jrde çıplak charlara ceza verilmiyor evet, hatta bariz şekilde 3dk afk olanların dahi ceza almadığını gördüm. Bende bazen zahmete girip raporlama gafletinde bulunuyorum ama sonuç alamıyorum tabiki.
    adam paper str preist ustunde paper seti yok elinde silahi yok kalkani yok 720 p video almisim vede adamda item yok diye devada asagida gelemiyor jryi kaybediyoruz ama afk degil heal ++ ac atiyor diye banlanmiyor
    Last edited by NightOwl; 12-20-2020 at 08:21 AM.