View Poll Results: UTC makrocularına çözüm.

Voters
18. You may not vote on this poll
  • Soru cevap sistemi gelsin.

9 50.00%
  • Eskisi gibi devam.

9 50.00%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

UTC Makrocularına %100 en haklı çözüm.

Selamün aleyküm.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere UTC ye girmek için makro açanlardan büyük çile çekiyoruz, bu durumun önüne geçmek için cok mantıklı bir önerim olacak.

UTC nin tam giriş saati geldiğinde örnek veriyorum 1. seçeneğe tıkladınız, önünüze bir soru gelsin " 12+7 kaç yapar" ve seçenek olarak en az 10 tane cevap bulunsun ve bunların 1 tanesi doğru olacağindan dolayı makroculara karşı büyük bir önlem alınmış olur, bunu anket olarak açıyorum ve desteklerinizi bekliyorum.

Extra olarak moderatör ve gm lerinde konuyla ilgilenmesini istiyorum

Senior Member
    sonra bu olayın koxp u yazılsın, bu sefer de sadece koxperler girmiş olsun sonra yeni bir anket ile tekrar çözüm aramaya çalışalım

Bu sistemin açığı olacağını pek sanmam. Ayrıca şuan 75 levele hiçbir kxper gelemez çünkü oyun suan denetim olarak cok iyi seviyede.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokk53 View Post
    Bu sistemin açığı olacağını pek sanmam. Ayrıca şuan 75 levele hiçbir kxper gelemez çünkü oyun suan denetim olarak cok iyi seviyede.
    şuan oyunda bulunan "*Twisted Moradon - Zombi Etkinliği" ne sadece 80 level karakterler girebiliyor ve etkinliği koxperlar kazanıyor.

şuan denedim çok iyi dimi iyi uykular Türkiyem

böyle soru cevap felan olmasına gerek yok. Çok basit çözümleri var juraid mountain gibi tıklansın ve rastgele artık 200 mü 250 kişi kaç kişi alıyorsa içeri alsın ancak içeri alırken şansı arttıran faktörler olsun örneğin 83 level olanların girme şansı daha yüksek olsun veya aylık np sıralamasında np puanı yüksek olanların girme şansı daha yüksek olsun yani oyunda aktif olan insanlara öncelik verilsin.

güncelll..

Banned
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    sonra bu olayın koxp u yazılsın, bu sefer de sadece koxperler girmiş olsun sonra yeni bir anket ile tekrar çözüm aramaya çalışalım
    CAPTCHA da gelebilir. Onun da koxpunu yazacak değiller sonuçta. Karmaşık yazılarla burda hangi harfler var diye.Onun eklenmesi çok zor bişey değil.Arkadaşın sitemine katılıyorum macrosu olmayanın bariz şekilde giremediği bir etkinlik şuanda. (bu aynı zamanda macrosu olanın kazanması demek) Oyunun kendi legal oyuncularını koruması gerekiyor.

Senior Member
    +1 +1 +1 +1 +1 +1

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    npc hareketlendirilebilir. Kazı alanındaki gibi