Results 1 to 9 of 9

Thread: UTC Bossları

Senior Member

UTC Bossları

Normal eslant ve cz bossları gibi kutuyu random mu atıyor yoksa eski sistemdeki gibi mi atıyor?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Utc boslarını kapsadığını düşünmüyorum fakat emin olmak adına sorarım, daha sonra konuya ek bilgilendirme yapmaya çalışacağım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Utc boslarını kapsadığını düşünmüyorum fakat emin olmak adına sorarım, daha sonra konuya ek bilgilendirme yapmaya çalışacağım.
    Boss sisteminde köklü bir değişikliğe gidildi, Felankor, Isiloon ve Eslant Boss'larında artık sadece en çok hasarı veren parti ya da kişiye kutu çıkmayacak.
    * Yeni sistemde canavarlara hasar veren her parti ya da kişi verdiği hasar kadar kutuyu alma şansına da sahip olacak.
    * Ayrıca artık bu Bosslar günde üç defa aynı anda ortaya çıkacaklar.
    * Canavarlar ortaya çıkmadan 10 dakika önce oyun ekranının yukarısından duyuru geçecek.
    * Canavarlar sunucu saati ile 08:00, 16:00 ve 22:30'da ortaya çıkacak ve öldürülmesi için 2 saat süreleri olacak.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Biliyorum yazacaklarım hoşunuza gitmeyecek ancak güncelleme notları dışında hiçbir şekilde drop oranları değiştirilmemiştir.
    Böyle bir yaklaşım yaparsak UTC demiyor güncelleme notlarında. Güncelleme notlarında bir şey yazmadan UTC bosslarını etkiliyorsa o zaman kim haklı.

Takipçisi olalım bakalım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Meraktayım bende cevabınızı bekliyorum.

Bu arada keşke utc bosslarıda random olsa daha tatlış olurmuş

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    Meraktayım bende cevabınızı bekliyorum.

Bu arada keşke utc bosslarıda random olsa daha tatlış olurmuş
    İyi alıştınız beleş yemeye. 2 damage atayım kutu bana kalsın ne güzel İstanbul be.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    İyi alıştınız beleş yemeye. 2 damage atayım kutu bana kalsın ne güzel İstanbul be.
    kardesim sen kendine güveniyorsan en yüksek damageyi zaten verirsin, en yüksek kutu atma ihtimalide sende olur.
    Demek ki kendine güvenmiyorsun, alışmışsınız bosslara ilk 7 damageyi toplamda %1 de olsa vurup kutuyu almaya, ardından diğer partylere exp vermeyeceğinden sizin yerinize yaratıkları kesmelerini sağlamışsınız yıllarca, bu olayın siz ve sizin gibilere ters gelmesi çok doğal bence

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    kardesim sen kendine güveniyorsan en yüksek damageyi zaten verirsin, en yüksek kutu atma ihtimalide sende olur.
    Demek ki kendine güvenmiyorsun, alışmışsınız bosslara ilk 7 damageyi toplamda %1 de olsa vurup kutuyu almaya, ardından diğer partylere exp vermeyeceğinden sizin yerinize yaratıkları kesmelerini sağlamışsınız yıllarca, bu olayın siz ve sizin gibilere ters gelmesi çok doğal bence
    %1 ile kutu alma olayı daha şimdi geldi öncesinde değil.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Ne alaka beleş yemekle? Oraya insanlar bişeyler kazanıp karakterini güçlendirmeye ya da pus masraflarını çıkartmak için giriyorlar. Parası olan parasını katlasın diye değil.
    Asıl Siz alışmışsınız çok para yatırdık bizim her alanda daha güçlü olmamız gerekir diye düşünmeye.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    Ne alaka beleş yemekle? Oraya insanlar bişeyler kazanıp karakterini güçlendirmeye ya da pus masraflarını çıkartmak için giriyorlar. Parası olan parasını katlasın diye değil.
    Asıl Siz alışmışsınız çok para yatırdık bizim her alanda daha güçlü olmamız gerekir diye düşünmeye.
    Güçlü olmak için oynuyorum 2 tane görev itemli gelsin benim hakkımı gasp etsin diye değil.