Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

JR ye güzel bir çözüm önerisi yorumlarınızı bekliyorum.

Madem bu devanın canı artık böyle, bunun tek çaresi var deva odasına gelindiğinde balkona çıkmak, town atmak olmicak direk kapılar arenaya açılcak. Örneğin 2 dk bekleme süresinden sonra mecburen o arenaya giriş yapıp pk atmak zorunda kalacaksın. Böylece maçlar 0-0 aykut kocaman taktiğinde 1-0a yatarak geçmicek.Mecbur pk ya kalıcak, bu durumun şöyle de bir artısı var emek veren, yatırım yapan çarları dolu arkadaşların kazanma oranı artacak ve jr full pk ile geçecek. Yorumlarınızı bekliyorum nasıl sizce ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by mert1007 View Post
    Madem bu devanın canı artık böyle, bunun tek çaresi var deva odasına gelindiğinde balkona çıkmak, town atmak olmicak direk kapılar arenaya açılcak. Örneğin 2 dk bekleme süresinden sonra mecburen o arenaya giriş yapıp pk atmak zorunda kalacaksın. Böylece maçlar 0-0 aykut kocaman taktiğinde 1-0a yatarak geçmicek.Mecbur pk ya kalıcak, bu durumun şöyle de bir artısı var emek veren, yatırım yapan çarları dolu arkadaşların kazanma oranı artacak ve jr full pk ile geçecek. Yorumlarınızı bekliyorum nasıl sizce ?
    Deva kesilemedikten ve 100 def için bir kazanımı olmadıktan sonra sabaha kadar pk olsa ne olur ki ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Doga_BGE View Post
    Deva kesilemedikten ve 100 def için bir kazanımı olmadıktan sonra sabaha kadar pk olsa ne olur ki ?
    deva kesmeye değil kazanana sayabilir achieve orası da halledilir

Member cXcFeNaVuRuYoRcXc's Avatar
    Nickname
    cXcH4NC3RcXc
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Yok
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Böylede çok haksızlık olur jr katılımcılarının yeni serverler özellikle % 50 si döner ekmekçi boş itemsiz çarlar..Ve böyle olursa boş pt gören player sonda alt f4 çeker kendını rezil etmez ve uğraşmaz karşı taraf sağlamsa tabi...Haliyle pk başlamadan biter

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Doga_BGE View Post
    Quote Originally Posted by mert1007 View Post
    bazen ezik adamlar bile gelse işi biliyorlarsa deva kesilip kazanabiliyorsun, ama senin bu dediğin olursa jr giren pri olarak söylüyorum boşa pot harcamam hemen alt+F4 çeker çıkarım, her 2 ırk içinde böyle olacağını düşünüyorum.. kazanma şansım olmadıktan sonra neden ezik party ile mücadele edip (pk da dahil) 300-400 pot harcayayım.. siyah gem için mi?
    söyle düşün 8 kişi 4 sağlam geldi 2 normal 2 de ezik geldi.. senin mantığında o ezik çarlarda pk da olacak sürekli, yani kazanma şansın çok düşük, sen o party için pot harcarmısın... ben harcamam hele oyunda pot parası bile kasılmazken droplar ortadayken.. etrafınıza bir bakın int hp olan pri çarlar tek başlarına nereden pot kasacaklar, hep kendiniz olarak düşünmeyin olayı birde her heal kaldırdığında 1 tane pot harcayan çarları da düşünün derim...
    Last edited by NightOwl; 12-19-2020 at 06:39 AM.

Senior Member
    güzel fikir oylama aç bu konuya

Eski hali geri gelsin başka yoruma gerek yok

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    eski haline dönmeli başka bir şeye ihtiyaç yok. Dediğin çok mantıksız etkinliğin kültürüne ters sadece eşitlik durumunda PK'ya kalmalı o zaman mobları kaldırsınlar, deva kalksın ortada oyuncular kapışsın 50dk, boş iş yani eskiye dönmek en iyisi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Deva'nın canı bu şekilde kalmaya devam ettiği sürece yazdıkların uygulansa bile bir işe yaramaz. O yüzden Deva'nın canı eski haline alınırsa sorun çözülür.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.