Results 1 to 6 of 6

Müşteri Hizmetleri Hk.

Evet başlıkdan da anlaşılacağı üzere biri bana supportun ne işe yaradığını söyleyebilir mi?

Cevap alamadığım ve 100 ticket 'da hala geçiştirildiğim sorularımı burada birleştirdim.
    Buyrun;

1.Hesabımda master title skill açık değil 2013 de açtım hesabımı bug mı bu diğer hesabım bundan yeni ama acık.
    -Hesabınız o kadar eski değil(bırakın masteri newbie bile açık değil)
    Tamam hesabımının kaç yıllık olduğunu söyleyin ozaman.
    -Hesap bilgi paylaşımı yapamıyoruz.(eeee? o zaman eski demekki söylemiyorsun ki açmakla uğraşmıyorsun.ha eski değilse tarihi söyle kanıtlayım ben 100% eminim)
    Sonuç:geçiştirme

2.Genieciyi yatırmakdan ban yedim e görev yapaken genieciyi yatırdığımda odamı sayılacak.Derular zaten trolun 2 adım yanında.
    -ban politikamızı okuyun(doğru düzgün açıklama yok).

3.Hesabım mı ban yedi karakter mi? tekrardan 15 gün mü alacam bir aksilik olursa
    -ban politikamızı okuyun( sornun cevabla alakasıbile yok)

4.Hesabım daha önce ban yemişmi? yemişse neyden?
    -hesap bilgi paylaşımı yapamıyoruz(ne yaptıklarımı söyleseler onu yaptıracam da cevaplar geçiştirme hep)

5.HEsabım ban yemiş kanıtı görebilirmiyim?
    -kanıt göstermek zorunda değiliz(oldu paşam başka.paramı al parayle üye olayım kanıt paylaşma cevap verme başka?? Kanıt gösteremiyorsan banı kaldır gösterebiliyosan göster ki bende susayım diyim ki adamda taş gibi kanıt var)

işte böyle büyük ihtimal bu başlığıda banlayacaklar.oyunda aktif oyunculuk ban sebebi zaten pc başında olmayan adamı beklemek zorundasın ne kadar oynamak istesen oyunun aynen bir oyun gibi bir oyuncu gibi elle.Geniecilerin keyfini bekleyeecen.

zaten droplarda bu yüzden düştü 50 tane pc afk farm yaparsa tabi drop düşer.Genie afk kalmak için değil sürekli aynı şeyi yapmamak için olmalıdır.
    Aşırı mantıksız olan, pc'nin kendi kendine oynamasını durdurduğum için ben ban yiyorum.

Sonuç: gerçekten bu oyun oynamayı haketmiyor.Support zaten yok maili yazıp karşı komşuya versem çok daha geçerli çözümler sunar bana.

Hiçbirşeyi çözemedikten sonra ne supoortu hava civa.Bide parayla üyelik alıyorum bize destek olsunlar diye hiçbir oyundan görmedim bu kadar sallamazlık.

şimdi içinizden o zaman oynama diyen arrrrrrrrrrrkadaşlar olacaktır.Düz mantıkla bakan.Sen ülkede bişeyler ters gidince ülkeyi terk ediyor musun diyede bunu buraya koyayım onlar yazmadan sen terkedersen bende oynamam.
    Last edited by professionel07; 12-18-2020 at 07:54 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Genie fiyatının acilen yükseltilmesi gerekiyor haklı bir isyan seninki adamlar oyun için koymamış o charları gelir elde etmek için solo oyuncuya çok zarar veriyorlar kimse farmını atıp görev yapamıyor altardakiler 1 buçuk senedir o slotta tek ele düşmüş hepsi yazık getire getire devaya güncelleme getirdiler

Güncelleme:

Meğer moradonda bir npcye tıklayınca tüm süreli archevementler açılıyormus bilmiyordum
    Benim bilmemem normalde support bunu nasıl bilmez? nasıl çözüm üretmez? parayla üyelik alıyorum ben!!!

Bide dedi ki hesabınız o kadar eski değil dedim %100 eminim ve haklı çıktım.
    Buradan da anlayıyoruz ki resmen ticketler geçiştiriliyor.

Bunu dile getirdiğim için bide üstüne ben ban yerim.Malesef ntt game böyle bir firma.
    Sorsan stajyer atmıştır kesin ticketi yoksa bunlar uzman.

Beni yalancılıkla suçlayan firmanın kendisi yalancı çıktı.Adam hesabımın süresine zahmet edip bakmamış bile

Junior Member
    2 Aralık günü sunaktan opal earning aldım 211m e meğer ki sunağa bakım yapılacakmış sunak paramı kesti ve iade etmedi hemen ticket attım bilmem kaç gün sonra gelen cevapta npcden paranızı alın dediler npc iade etmiyor tabi yine de tekrar girdim baktım yok tekrar ticket attım yine bilmem kaç gün sonra yazdılar video çekip gönderin ama olay şurda patlak veriyor npc de ne para ne takı yok zaten neyse ben tekrar ticket attım ve olayın üstünde 15 16 gün geçmesine rağmen halen ne bir çözüm ne bir dönüş yok tickete cevapta yok tamamen baştan salma üzerine iş yapıyorlar

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Sorularınızı madde madde cevaplıyorum.

1.Hesabımda master title skill açık değil 2013 de açtım hesabımı bug mı bu diğer hesabım bundan yeni ama acık.
    -Hesabınız o kadar eski değil(bırakın masteri newbie bile açık değil)
    Tamam hesabımının kaç yıllık olduğunu söyleyin ozaman.
    -Hesap bilgi paylaşımı yapamıyoruz.(eeee? o zaman eski demekki söylemiyorsun ki açmakla uğraşmıyorsun.ha eski değilse tarihi söyle kanıtlayım ben 100% eminim)

Moradon haritasında bulunan VIP Manager Juliane Npc'sinde bulunan seçeneklerden Title Period'u seçerek hesabınızın açıldığı yıla göre Newbie, Expert, Master ve GrandMaster ünvanlarını kazanabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri hesap aitlik bilgilerini size vermez. Hesap aitlik bilgileri kullanıcının bilmesi gereken bilgilerdir.

2.Genieciyi yatırmakdan ban yedim e görev yapaken genieciyi yatırdığımda odamı sayılacak.Derular zaten trolun 2 adım yanında.
    -ban politikamızı okuyun(doğru düzgün açıklama yok).

Rahatsız Edici Yaratık Çekme

Oyun kurallarını bu maddeyi okursanız yanında açıklaması ve ceza süreleri yazmaktadır. CR ekibi görev yapan birisiyle luring yapan birisini ayırt edecek tecrübeye sahip kişilerdir. Lütfen oyuncuları bilinçli olarak yatırmaya çalışıp ben görev yapıyordum gibi bahaneleri öne sürmeyiniz. Luring eyleminiz kesinse kesin bir ceza alırsınız.

3.Hesabım mı ban yedi karakter mi? tekrardan 15 gün mü alacam bir aksilik olursa
    -ban politikamızı okuyun( sornun cevabla alakasıbile yok)

Banlı olduğunuz sürece hesabınıza giremezsiniz. Banlar direkt olarak hesaba atılmaktadır ancak karakterinizin de siciline işlenmektedir. Ban politikasında 2. 3. 4. ve 5. eylemlerde ne kadar ceza alınacağı yazmaktadır.

4.Hesabım daha önce ban yemişmi? yemişse neyden?
    -hesap bilgi paylaşımı yapamıyoruz(ne yaptıklarımı söyleseler onu yaptıracam da cevaplar geçiştirme hep)

Hesap size aitse ve sözleşme kurallarına uygun olmayan bir şekilde hesabı satın almadıysanız daha önce banlandıysanız zaten bunu bilirsiniz, sonrasında bu bilgilere ulaşmanız mümkün değildir.

5.HEsabım ban yemiş kanıtı görebilirmiyim?
    -kanıt göstermek zorunda değiliz(oldu paşam başka.paramı al parayle üye olayım kanıt paylaşma cevap verme başka?? Kanıt gösteremiyorsan banı kaldır gösterebiliyosan göster ki bende susayım diyim ki adamda taş gibi kanıt var)

Bir hesabın ceza alabilmesi için %100 doğrulanmış olması gerekiyor. CR'ye gelen kanıtlar ve Gm'lerin verdiği cezalarda kanıtlar arşivlenmektedir. Bu kanıtlar normal kullanıcılarla paylaşılmamaktadır. Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız adli süreç başlatabilirsiniz, böylece kanıtlar adli merci ile paylaşılır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Peki benim yazdığımın cevabı ?

Tags for this Thread