Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: BP'me dokunma

Senior Member

Lightbulb BP'me dokunma

asasa jamadar, okcuya dark knight bow , warriora berserkeri hediye ettiniz , BP ye de nerf

cz de kalkan takıp heal atamayacakmıyız biz şimdi ? bu olay kalktıysa benim için bu oyun bitmiştir

#BPdenÇekEdliniNttGame
    #BPDokunma

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by devi1 View Post
    asasa jamadar, okcuya dark knight bow , warriora berserkeri hediye ettiniz , BP ye de nerf

cz de kalkan takıp heal atamayacakmıyız biz şimdi ? bu olay kalktıysa benim için bu oyun bitmiştir

#BPdenÇekEdliniNttGame
    #BPDokunma
    Khenarth bunun için yapımcıdan bir düzenleme istediklerini belirtti keşke anında bir müdahale gelse ama nerde...

Senior Member
    merhaba konuyu buradan devam ettirin

https://forum.nttgame.com/forum/show...-hakk%C4%B1nda

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    1k lık charla 20k lık atacker gelince kalkan takıp canı fulleyen, ölmeyen, adam gidince kaldığı yerden farmına devam edebilen ne güzel karakteriniz var sizin öyle. keşke diğer jobların da böyle özelliği olsa. 1k lık asasın 20k lık char üzerinden tek atıp geçemese, sizin gibi saniyede canını fulleyebilse mesela. ardından adam kesmeyle uğraşmaktan sıkılıp yoluna gitse, asas da kaldığı yerden farmına devam edebilse.

mesele eşitlikten söz etmekse, en ağır uçurum sizin karakterdeydi emin ol. sıfır masrafla dilediğiniz gibi farm. oh ne ala.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Böyle bir güncellemeyi getiriyorsun madem sadece kalkan varken heal skillerini engellemek yerine "silahsız şekilde kalkan takınca TP skillerini engellemen" gerekir.

Neye yaradı şimdi bu güncelleme ? Kalkan takan warrior hala kalkanını takıp descent oluyor, kalkan takan mage hala kalkanını takıp herşeyi yapıyor.. Kalkan takan asas için yaptıysan zaten yüzde skilleri hiçbir şeye atılmıyor artık yüzde diye bir skill kalmadı oyunda.

Neden durduk yere zaten 15 yıldır hiçbir iyileştirme yapılmamış priesti nerflemeye çalışırsın ki ?

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    15 yıldır hiç bir yenilik gelmeyen bir sınıf. Zavallı priestler.

Bu oyun STR priest oynamama imkan sağlıyor. Çünkü oyun böyle tasarlanmış. Ben can ve defanstan vazgeçip güçlü saldırılar yapabiliyorum. Oyun tasarımcısı bunu düşünmüş ve oyuna eklemiş. STR bana hasar arttırma olanağı sağlıyor. Bu tarz oyunların tamamında da Battle Priest sınıfı vardır ve oynanır. Kalın kafalı STR priest oyuna aykırı diyenler için belirtme gereği duydum.

Lütfen heali eski haline getirin, 2 gündür oyun oynayamıyorum.

#BPdenÇekEdliniNttGame
    #BPDokunma

Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    1k lık charla 20k lık atacker gelince kalkan takıp canı fulleyen, ölmeyen, adam gidince kaldığı yerden farmına devam edebilen ne güzel karakteriniz var sizin öyle. keşke diğer jobların da böyle özelliği olsa. 1k lık asasın 20k lık char üzerinden tek atıp geçemese, sizin gibi saniyede canını fulleyebilse mesela. ardından adam kesmeyle uğraşmaktan sıkılıp yoluna gitse, asas da kaldığı yerden farmına devam edebilse.

mesele eşitlikten söz etmekse, en ağır uçurum sizin karakterdeydi emin ol. sıfır masrafla dilediğiniz gibi farm. oh ne ala.
    sen 20k'lık charla 1k lık bp ye tek atamıyorsan sorun bpde değil sende bence. 10k-12k civarı eden bir bp charım var. Orta üst asastan cpli 7 8k yiyorum.

Member cXcFeNaVuRuYoRcXc's Avatar
    Nickname
    cXcH4NC3RcXc
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Yok
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ortak sorun bp nin harcanması bu sorunun acilen düzeltilmesi lazım abi bp def düsük hp düsük sadece ap yuksek olabiliyor ama 2 kisi saldırınca bu adam ne yapcak hele bide okcu olursa zaten elın kırılıyor her saldırıda normalde bile healı zor atabiliyoz okcu dalınca bi mana çekme vurunca zaten mana die bir şey kalmıyor ne yapsın bu adam def demı kalsın atak tamı kalsın yada adamalrı görunce direk town mu atsın bu mu yani...Çünkü hiç sansı yok...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İnşallah düzeltirler. Yoksa olmaz yani. Orantısız güç olur bu. Bp'nin bir anlamı kalmaz.

Bence harika olmuş gerçekten demekki o kadar orantısız ve avantajlı herkes str priest. cz,farm..vs heryerdeler ya.

Herkes işini yapsın gidin warrior açın , hem atak yap hem heal yap hem debuf at ohhh.

Şimdi işin rengi değişti demi