Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Genie güncelleme

Değerli GM ve MOD arkdaşlar,

Genie altı makroculardan kurtulmak için (GENİE AÇIK İKEN SKİL BARIN PASİF OLMASI KULLANILMAMASINI İSTİYORUZ) Bu konuyu oyun yetkililerine iletirseniz beni dikkate alıp çok sevinirim. Genie açıkken kullanılmasın skil bar.

Bu sayede size gelen reportlarda azalıcak ve iş yükünüz biraz da olsa azalacaktır.

Genie oyun içinde çok yardımcı oluyor exp vs farm ama bu şekilde makroyla kullanılmasını istemiyorum.

Lütfen bu konuyu es geçmeyin ve ilgilenin iyi çalışmalar...
    Last edited by DonJose; 01-10-2021 at 02:02 PM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selam, bu konu hakkında uzun zaman önce bir isteğimiz oldu fakat henüz hayata geçirilmedi.

Şahsen oyuna en çok eklenmesini istediğim bir güncellemedir bu, umarım böyle bir güncelleştirme alabiliriz, umarım en kısa zamanda olur.

Senior Member
    cözüm basit oyuna kayıtlar 5 cash olsun veya 1 cash olsun millet 400 cash ceksin trade de acar 5 cash birşey deil ama yapılması yönetimin elinde

Junior Member
    Güzel düşünce ama eksikleri var mesela totem ve ts basımlarini genie yapmalı bunun için her seferinde genie durdurup genie acmak saçma olur ayrica TS veya totem basmak için makro kullananlar olduğunuda biliyoruz

Junior Member
    makro çok sıkıntı birşey ve ne yazık ki oyuncuların artık %80in üstü kullanıyor diyebiliriz herhalde , özellikle okçu ve asaslar , gerçekten eğer oyun bunu ban sebebi olarak görüyorsa üstünde fazla durulmalı ve bitirilmelidir. Konudada geçtiği gibi genie altı makroda sıkıntı. Ben makro kullanmıyorum ve kullanmayanlarıda emeğiyle bileğiyle playerliğiyle oynadığı için kutluyorum. Kendi arkadaşlarımızda kullanıyor ama gerçekten kabul edilebilir değil bu , PK esnasında kullanılması çok çok daha can sıkıcı halde ben warrior oynuyorum ve artık makro yüzünden oyuncularla özelliklede okcularla ws atmıyorum hep dönerek vuruyorum kimde ne var ne yok bilmiyorum ama yapıcak bişi yok umarım halledilir çünkü çok sorun

Senior Member
    TaylandKO da makro ile girildiğinde skill bar kitleniyor. Hatta makro kapatsan bile mouse takılıysa yinede kitleniyor.

Basit Bi mouse ile giriş istiyor. Zor bişey olduğunu düşünmüyorum maalesef usko kimsenin umurunda değil

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selam, bu konu hakkında uzun zaman önce bir isteğimiz oldu fakat henüz hayata geçirilmedi.

Şahsen oyuna en çok eklenmesini istediğim bir güncellemedir bu, umarım böyle bir güncelleştirme alabiliriz, umarım en kısa zamanda olur.
    Sayın Patheoz, bu konu ile alakalı bir gelişme var mıdır acaba? Hala bekliyoruz.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post

mageler olarak farm yapamıyoruz czde farm alanımız yok eslantta vardı 1 kaç tane onlarda genieciler sağolsun bitirildi giant golem stone golemde yapabiliyorduk az bişey orayada genie bırakıyorlar genieleri normal değil birde bu arkadaşların 4 skillden fazlasını vuruyorlar lüfer ve emcdeki genie altı macro bplere hiç girmiyorum bile bi tane gm gitse o slotlara hepsini hapise ata ata geçer eminim kimiside var yanına yaklaşınca genie aktif ediyor uzaklaşınca kapatıyor tpt kullanan bile var

Genie altı R makro serbest mi? Serbest olmadığını biliyorum daha önce sorup cevabımı almıştım.

O zaman asıl sorumu sorabilirim.

Genie altı R makro kullanan birisinin videosunu çekip atmak yeterli olmuyorsa, Siz bunu hangi denetimle yakalıyorsunuz? Yakalanmayan yıllardır aynı slotta aynı şekilde R makro kullanarak kasan insanlar var oyunda. Genie Altı R makroya hiçbir türlü müdahele edilemiyor mu?

Konu burada olduğunu gördüm. evet inşallah bu güncelleme gelir.

genie açıkken skill bar pasif ve Z - R tuşlarıda pasif olsun. hiç birşekilde makro açamaz kimse. açsada hiç bir şey kazanamaz. ve uzun süredir makro kullanıp genieyi suistimal edenler beni çok zarara soktu dua edeceğim inşallah gelir bu güncelleme.

Ya sadece genie yada sadece manual olsun. böylelikle GMlerinde işi kolaylaşır kafasında genie yanmadan makrocuları rahatça avlarlar...