Quote Originally Posted by HabibGalbi View Post
Merhabalar iyi günler
Ben kaç gündür oyuna giremiyorum bügün yarin die die kaç gün geçti benim sorunumu kim çözecek premi pusumu ayarlamişim oyuna giremediğimden kıramıyorum benim zararimi kim karşilayacak daha ne kadar bir süre beklemem lazım artık yardimci olun lütfen sizden ricam bekliyorum sabrim kalmadi artik
iyi günler tekrardan...
Merhabalar,

Konunuzu Xigncode ekibi ile birlikte inceleme halindeyiz fakat ilk izlenime göre bilgisayarınızda yer alan bağlantı sorunu nedeniyle dosyaları sorunlu bir şekilde indirmektesiniz. Mümkünse farklı bir bağlantı ve bilgisayar ile indirip, deneme yapabilir misiniz? Eğer sorununuz düzelirse USB veya HDD gibi aygıtlarla mevcut bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
o xmag kopyala yapıştır yapınca tbl-dosya değiştirmekten ban yemeyiz değil mi? Nihayetinde Power Up Store'ye girince hala hata vermeye devam ediyor. Az önce Magic Bag almak için girdim aldım. Hemen peşinden kapattı oyunu aynı şekilde.
Hayır, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sizde de aynı şekilde farklı bir internet ve bilgisayar ile oyunu indirip kurduktan sonra sorun yaşadığınız bilgisayara aktarak deneyebilir misiniz?