Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Oyunu 1 yıldır fazla oynayan birisi için hiç bir etkınlık gelmemiş olması !

Her sene aynı etkınlıgı yapıyorsunuz ustune birde her sene neflıyerek getiriyorsunuz.Lanetli ağaç yada golden pig falan da yok yılda en fazla
    2 -3 kez verilen 3 gunlugu geçmeyen pus eşyaları yok .Geçen sene golden star alan biri bu sene hangi etkınlıkten faydalanıcak acaba ? Hadi onu geçtım 10 tane kardam adam koymussunuz insanlar bir birlerine küfürler ediyor 2 snow kristal için , 3 saat ugrasıyor bir holy star dusurmek için .

Bari su 2 hafta exp eventi acık tutsaydınız da reb kassabilseydik.Basit bir exp event bile 1 gun sürüyor oyunculara çok görünüyor .Biraz cömert olun artık oyuncuya değer verdinizi azıcık gösterin artık.

Koreko ya gelipde bize gelmeyen etkınlıklerden bahsetmıyorum bile .Oyunun has kitlesine hiç bir değer verilmiyor.Azıcık falza etkınlık yapıp 1 hafta exp event açıp ,1 haftalık trade edilmeyen pus eşyası vermek sizi batırmaz merak etmeyin.3 farklı mmo oynuyorum yanı yılbasında verılenleri kıyaslamaya kalksam ko yu dipte koyucak yerım dahı yok ya utanıyorum hediyeleri etkınlıkleri gördükçe .Umarım bu konuda kitlenmez.

Senior Member
    +1kesinlikle katılıyorum

yeni serverleri filan tamamen salladılar gelen etkinlik yok . Etkinlik gelsede serverlerin çökmesi 5 dk sürmez diye düşünüyorum durum içler acısı yazıklar olsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by KuzuDeSouza View Post
    yeni serverleri filan tamamen salladılar gelen etkinlik yok . Etkinlik gelsede serverlerin çökmesi 5 dk sürmez diye düşünüyorum durum içler acısı yazıklar olsun
    Server kapasitesi zaten ayrı sıkıntı etkınlıkle ayrı sıkıntı.500 tl degerinde pus eşyası veren oyunu da oynuyorum bunu da Bu kadarı da olmaz ama ya hiç bir şey yok yılbaşı etkınlığı adı altında.Zombi maradon giriyorsun 1 gunluk emblem 1 tane pot verıyor .+80 etkınlık exp emblem veriyor madem odul yok +80 niye yapıyorsun

Senior Member
    ben sahsen biktim artik sogan aromali patates toplamaktan, sarimsak kokulu muz pesinde kosmaktan. ya da her ne ise artik.

bi oyuna yenilik katmak, degisik etkinlikler ile kullanici kitlesini memnun etmeye calismak zor olmasa gerek.

ama mgame napiyor? devanin canini artiram, asaslarin yuzdesini bozam, priestlerin healini bozam. aferin yani.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ferlibas View Post
    ben sahsen biktim artik sogan aromali patates toplamaktan, sarimsak kokulu muz pesinde kosmaktan. ya da her ne ise artik.

bi oyuna yenilik katmak, degisik etkinlikler ile kullanici kitlesini memnun etmeye calismak zor olmasa gerek.

ama mgame napiyor? devanin canini artiram, asaslarin yuzdesini bozam, priestlerin healini bozam. aferin yani.
    mgame kanka etkınlıgı koreko da yapıyor diğer japko taiwan ko yu bılmıyorum ama emınım ordada vardır guzel etkınlıkler

Senior Member
    Hepsine katılıyorum ama 3 tane holy star premium ile 3 saatte zor düştü millet birbirini parçalayacaktı. En çokta oyuma gelen her etkinliğin insanları karşı karşıya getirmesine kızıyorum. Az kaldı para yaparsam alacam oyunu o zaman göreceksiniz oyun naısl yonetilir

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Adam 3 holy için 2 paket genie harcadı var sen düşün. Oyuncularda da kafa yok. 2 pake genie harcıyor yahu Holy ile alacağını git noah ile al be arkadaş.
    HER ZAMAN DÜRÜST OL
    HAK HUKUK ADALETİ BİL
    VİCDAN SENİ YERDEN YERE VURUR.

En büyük sıknıtı oyuncularda hiç ses cıkarmayan deli gibi para bayılan koyun bulmuşlar yoluyorlar bence çok şaapmamak lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by sut_3d2v98nJ View Post
    Hepsine katılıyorum ama 3 tane holy star premium ile 3 saatte zor düştü millet birbirini parçalayacaktı. En çokta oyuma gelen her etkinliğin insanları karşı karşıya getirmesine kızıyorum. Az kaldı para yaparsam alacam oyunu o zaman göreceksiniz oyun naısl yonetilir
    Birde o var her etkınlıkte insanları birbirne geçiricek şekilde yapıyorlar .Jr de sıra kaydırma afq kule etkınlıgınde son vurus yapana odul verip herkesın birbirine sovmesini sağlama.Herhalde bir tane normal bır etkınlık yok belki oda bdw dir oda ödül vermiyor ztn