Page 10 of 45 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 450
    Şuana kadar gelmiş en güzel güncelleme Teşekkürler Nttgame sizi ailecek çok seviyoruzz ve takip ediyoruz bravoooooooooo......

Millete balkon havasını soluması için fırsat vermişsiniz.1 Kill alan Balkon konuşması yapıyor sayenizde teşekkürler

Akıllarınca millet içerde pk atacak pus çekecekler haliyle felan kafasında gidiyolar kimse çekmicek kardeşim 1 kili alan esc alıp yukarıda bekliyor çok gb silmek istiyorsan serverden kaldır devadaki silver bar ve gold bar drobunu.

Herkes yeni seçilmiş cumhurbaşkanı gibi balkonda geziyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by eminbars123 View Post
    Valla açık konuşayım, ben warriror jobuyla oynuyorum, evet bundan sonra jrlere girmeye devam ederim sorun yok, ama deva geldiğimizde ne deva dalarım ne pk atarım, oturur beklerim, ister küfür etsinler ister şikayet etsinler umrumda değil, yazık günah o kadar pot neden harcayım ben salak mıyım???
    Deva dalan warior enayidir şu saatten sonra

Burdan pazarcılara sesleniyorum sılver gemın tanesını 10 m yapın nasıl gırıcekler etkınlıge cok guzel olmuslar falan nttgame övgüler alıcakkk, arkadaslar burası para kazanıcagınız bır plartform degıl ilk kill verirsen cıkarsın bu kadar basit...
    Last edited by KKOOMMUUTTAANNN; 12-18-2020 at 04:55 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Dün 9-0 öndeyken karşı taraf çıktı ve biz devayı kesemedik. Sandıklarının aksine 50 dakika pk dönmüyor. Boşu boşuna 50 dakika bekledik şaka gibi. Ayrıca 0-0 ken bizden birinin canını 100'den falan döndürdüm. O zamana kadar heal alamamamın sebebi ise ne yazık ki ikinci ele maul giymeyi unutmuş olmamdı. O sırada deva atak veriyordum ve maul giyene kadar az kalsın adam yatacaktı. Eğer killi alabilselerdi daha da inmelerine gerek olmayacaktı. Hiç olmamış bu deva. Pt leri leveline ya da np sine göre atsalar devanın canını yükseltmelerine gerek kalmayacaktı. Dertleri servera silver bar girmemesiyse direk drobunu kaldırabilirlerdi. Hani bir çok alternatif varken yapabilecekleri oyuncuları kanser etmeyi tercih etmişler. Yılbaşı etkinliği beklerken gelene bak. Hiçbir şey yapmasalar daha iyiymiş yemin ediyorum.

deva gitti yerine isilioon geldi sadece ismi aynı duruyor khenart 2 parti adam zor kesiliyor nasıl bir deva yaptın böyle hadi şöyle %20 felan hp arttırırsın sen %200 arttırmışsın bide %50 def arttırmışın oyunu nereye götürüyon böyle.. ulen arkadaş 1 kil alan town atıp mangal yakmaya gidiyor :@

Aslında çok basit bir çözümü var. PK dönmeyecek 2 pt de dalacak devaya seri kesilecek artık son vuruşu kim yaparsa silver da ona gidecek.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Drakensoul7 View Post
    Aslında çok basit bir çözümü var. PK dönmeyecek 2 pt de dalacak devaya seri kesilecek artık son vuruşu kim yaparsa silver da ona gidecek.
    iyi de ne eğlencesi kaldı o zaman. PK dönsün bence ama sonrasında bariz önde olan taraf devayı kesip cz deki pk ya yetişebilsin. Böylece karşı tarafın da ks imkanı daha çok olmuş olur. Devanın canı artırılması ilk gördüğümde hoşuma gitmişti ama bu kadarı pes doğrusu. Yüzde 20-30 falan artırsalar yeterdi. 3 katına çıkmış devanın canı. İlk defa güzel bir şeyler de yapmışlar dedim. BP yi hiç etmişler ama deva konusunda iyi bir şeyler yapmışlar dedim ama nerede. Resmen yaptıkları iyi bir şey yok. Silver barı kaldırsalardı insanlar bu kadar sorun etmezdi. İlla en kötü olanı yapacaklar.