Page 22 of 45 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 211 to 220 of 450
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    düzelir inş.

Senior Member
    ilk gün magesiz pt yüzlerce pot harcadım. Ve Felankor/Boss saati diye 2 kişi çıktı.

ikinci gün 1-0 öne geçtik ESC atıp beklerken densizin biri 50 dakika beklenir mi diye soyunup aşağı indi. 1-1 oldu. Yine PK başladı aynı densiz çıplak olarak gidip yine öldü. 2-1 öne geçen karşı taraf aşağı inmedi. Bizim densiz alt f4 attı.

Chaos girmiyorum makro ve hileciler yüzünden.
    BDW giremiyorum karakterim 83 level.
    FT giremiyorum makrom yok.
    Sabah JR'si hiç girmedim.
    Akşam girdiğim bir etkinlik vardı. Onuda elimden alan herkesi tek tek her gün anıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    ilk gün magesiz pt yüzlerce pot harcadım. Ve Felankor/Boss saati diye 2 kişi çıktı.

ikinci gün 1-0 öne geçtik ESC atıp beklerken densizin biri 50 dakika beklenir mi diye soyunup aşağı indi. 1-1 oldu. Yine PK başladı aynı densiz çıplak olarak gidip yine öldü. 2-1 öne geçen karşı taraf aşağı inmedi. Bizim densiz alt f4 attı.

Chaos girmiyorum makro ve hileciler yüzünden.
    BDW giremiyorum karakterim 83 level.
    FT giremiyorum makrom yok.
    Sabah JR'si hiç girmedim.
    Akşam girdiğim bir etkinlik vardı. Onuda elimden alan herkesi tek tek her gün anıyorum.
    Yüzlerce??
    Sen hiç 100 e kadar saydin mı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Yüzlerce??
    Sen hiç 100 e kadar saydin mı?
    Sıradan bir JR'de bile en az 100 pot gidiyor. Aklının almadığı işlere girme bence. 7. sayfa olacak gir bak kaç pot harcadığımı görürsün. Dur zahmet etme 412.

sabah bi tane dikkatsiz arkadaş yüzünden 1-0 geriye düştük adamlar anında esc aldı balkonda oturdu ki haklılar biz olsaydık bizde aynısı yapardık devaya 2 3 dk vurduk %80 anca indi peşine alt f4 attım çıktım.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    pk kalan bir jrde yaptıgım masraf; pot, duration, sweeping, rice cake, gem, sw sc, armor sc vs. derken 3-4m civarında. kazanıp gemleri satarsam ort 5-7m ediyor.
    tabi kazanırsam geçerli bu kaybedersem 800klık black gemle ayrılıyorum. kybetmek için bile 50dk beklemem de gerekiyor aynı zamanda ya gerçekten bu güncelleme kimin fikriydi çıkıp söylesin çok merak ediyorum.
    zaten normal şartlarda JRler yeterince adaletsizdi. taşıdığım lowa da bana da aynı ödül veriliyordu, şimdi partyi 7dkda deva getirsen bile 5dk sürüyor kesilmesi. yani şöyle bir durum oluştu; 7dkda deva gelen party 11 dk da deva gelen partye karşı kazanmayı hak etmiş sayılmıyor, birde pk atması gerekiyor
    consume & adapt

Neden kimsenin istemediği bir şeyi yaptınız ve devam ettiriyorsunuz KİMSE İSTEMİYOR ANLAMİYOR MUSUNUZ İS TE Mİ YOR. Anlayın yani neyi anlamıyorsunuz istemiyor hiç bir oyuncu Jr etkinliğinde işkence çekmek. Nasıl bir mantık anlamıyorum.

Senior Member
    50 dakka yerine 20 dk felan yapın bari de hızlı bitsin içerde yarım saat boş boş beklemenin bi mantıgı yok ya da bdw gibi herkes eşit oranda atağa sahip olursa belki pk döner de öyle 50 dakika çekilir ama bu sistemle 50 dakka boş geliyor

hiç bir yetkili bir şey yazmamış umursayan yok ki sadece para yatırın biz kazanalım diyorlar

Bu konu böyle kapanır gider herkeste bir bardak soğuk su içer